ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:


ДНЕВНИКИ ИЗ ПОЛЛА

POLL
C 09 Ноября 2011
Страна: Германия
Хронометраж: 129
Жанр: историческая драма
Режиссер: Крис Краус
В ролях: Паула Бир, Эдгар Зельге («Эксперимент»), Тамбет Туйск, Жанетт Хайн («Молодая Виктория», «Чтец»)

синопсис

Накануне Первой мировой войны 14-летняя Ода возвращается из Берлина в отчий дом на побережье Балтийского моря - места, которое с трудом делят между собой немцы, русские и эстонцы. Под носом у мрачного отца-ученого, озабоченного вопросами чистоты рас, бойкая девочка тайно выхаживает раненого эстонского анархиста.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024