ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Поли

Poly
Полі
C 15 Июля 2021
Страна: Франция, Бельгия, 2020
Хронометраж: 102 мин.
Жанр: приключения, для семейного просмотра
Режиссер: Николя Ванье
В ролях: Франсуа Клюзе, Элиза де Ламбер, Патрик Тимси, Жюли Гайе

10-летняя Сесиль вместе с мамой переезжает в пригород Парижа. Девочке никак не удается найти в деревне новых друзей. Однажды по соседству останавливается бродячий цирк, главная звезда которого – пони по имени Поли. Девочка случайно узнает, что в цирке с пони плохо обращаются, и решает спасти животное. Так новые друзья становятся беглецами, которым вместе предстоит пережить настоящее приключение.
 
Ивано-Франковск

 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

АФИША ГОРИЗОНТАЛЬНАЯ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 34 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 34 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 38 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 38 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 116 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 116 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Інші

Дата релиза: 06 Октября 2022

1945 рік. Матір двох дітей у старому будинку на острові чекає завершення війни та повернення з фронту чоловіка. У її сина й доньки рідкісна хвороба — вони бояться денного світла й тому завжди перебувають у пітьмі. Після появи в сім’ї нових слуг у будинку починають коїтися дивні речі.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022

Клондайк

Дата релиза: 03 Ноября 2022

Фільм-лауреат кінофестивалів «Санденс» і «Берлінале». Липень 2014 року, Донбас. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак.

Краплі дощу на розпечених скелях

Дата релиза: 10 Ноября 2022

Фільм за п’єсою культового німецького режисера Райнера Вернера Фассбіндера.

Піаніст

Дата релиза: 15 Декабря 2022

Реальна історія Владислава Шпільмана — одного з найкращих піаністів Польщі 1930-х. Головний герой займається музикою, доки країну не окуповують нацисти. Разом з іншими євреями він потрапляє у ґетто, а згодом дивом уникає депортації до концтабору.

8 жінок

Дата релиза: 26 Января 2023

Одинокий маєток серед снігів. У переддень Різдва вісім жінок збираються в цьому будинку. Та святкування скасовано — усіма обожнюваний господар знайдений мертвим. Впливова дружина власника маєтку, його стара сестра, своячка, дві красуні-доньки, нещасна теща, зухвала покоївка чи покірна кухарка — вісім жінок намагатимуться з’ясувати, хто з них убивця.