ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Последняя любовь мистера Моргана

Morgan's Last Love
Останне кохання містера Моргана
C 06 Февраля 2014
Страна: Германия, Бельгия, США, Франция, 2013
Хронометраж: 116
Жанр: Трогательная мелодрама
Режиссер: Сандра Неттельбек
В ролях: Майкл Кейн («Бетмен: Начало», «Престиж»), Клеманс Поэзи («Гарри Поттер и Дары Смерти: Части 1 и 2), Джиллиан Андерсон («Секретные материалы»), Джастин Кирк, Джейн Александр, Ричард Хоуп, Аликс Пуасон

синопсис

Овдовевший американский профессор одиноко живет в Париже и преподает философию в университете. Кажется, что лучшее моменты в его жизни остались в прошлом, но случайная встреча с молодой француженкой кардинально меняет все. Трогательная история о том, что никогда не поздно снова влюбиться в жизнь. 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

трейлер (avi)→ скачать

макет постера→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.