ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

ПРОГРАММА КОРОТКОГО МЕТРА ARS ELECTRONICA-2019

ЛУЧШИЕ КОРОТКОМЕТРАЖКИ СО ВСЕГО МИРА
C 01 Января 2000

Коллекция короткометражек представляет анимационные ленты, видеоарт, лучшие документальные и игровые фильмы австрийского фестиваля Ars Electronica 2019 в Линце, который уже 9-й год является партнером Недели австрийского кино в Украине.
 
Инфлюэнсеры / Influencers / Германия, Нидерланды / 2:37
Foam Studio, звук Antfood
 
tx-reverse / Австрия / 5:02
Мартин Рейнхарт, Вирджил Видрих
 
Пульс / Pulse / Франция / 6:40
Сара Форест, Сесиль Флука, Полин Жавело, Жюльет Гале, Тибо Вамбр, Кевин де Гардиэль
 
Машина Сеула / Seoul City Machine / Великобритания, Австралия / 7:41
Лиам Янг
 
Двойная жизнь / A Double Life / Нидерланды / 2:43
Studio Job, Joris & Marieke
 
Ритм города / City Rhythm / Южная Корея / 5:02
Сьен Ким
 
Извилистая река / Meandering River / Германия / 1:48
onformative
 
Powder – New Tribe / Япония / 4:45
AC-bu
 
Слоны будут довольны / Les Elephants Seront Contents / Франция / 6:57
Лука Руссель, Шарлотт Брюн, Лоик Фрима, Венсан Лаби, Адриан Ланной, Алис Лепутр
 
Семь экспериментов в процедурной анимации / Seven Experiments in Procedural Animation / США / 5:00
Карл Симс
 
Кислотный дождь / Acid Rain / Польша / 26:00
Томек Попакул

 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.