ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- номинация на итальянский "Золотой Глобус" в категории "Лучший саундтрек"

- фильм-участник конкурсной программы 2-го Одесского международного кинофестиваля

НУ ДА ЛАДНО

QUALUNQUEMENTE
C 29 Февраля 2012
Страна: Италия / 2011
Хронометраж: 96
Жанр: политическая комедия
Режиссер: Джулио Манфредония
В ролях: Антонио Альбанезе ("Сердечный вопрос"), Серджио Рубини ("Талантливый мистер Рипли", "Страсти Христовы")

синопсис

Нечистый на руку бизнесмен Четто Ла Квалункве, любитель пышных дам, белых костюмов и "дольче вита" - простой человек. Он хочет всего и сразу, и ему все равно, каким образом. После продолжительного «отпуска» за границей, он возвращается в свой родной город в Калабрии с новой подругой и её дочкой, чьих имён он не помнит, и вдруг замечает вокруг себя новый тренд: соблюдение законов. Пока Четто отсутствовал, город накрыла волна законопослушания, и теперь его бизнес оказался под угрозой. После долгих и мучительных размышлений в обществе благосклонных женщин, Четто решает любой ценой идти в большую политику.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Цей дощ ніколи не скінчиться

Дата релиза: 29 Сентября 2022

20-річний Андрій Сулейман тікає з батьками з Сирії. Проте війна наздоганяє головного героя і в Україні, де він стає волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька, Андрій вирішує поховати його тіло на батьківщині...

Інші

Дата релиза: 06 Октября 2022

1945 рік. Матір двох дітей у старому будинку на острові чекає завершення війни та повернення з фронту чоловіка. У її сина й доньки рідкісна хвороба — вони бояться денного світла й тому завжди перебувають у пітьмі. Після появи в сім’ї нових слуг у будинку починають коїтися дивні речі.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022

Клондайк

Дата релиза: 03 Ноября 2022

Фільм-лауреат кінофестивалів «Санденс» і «Берлінале». Липень 2014 року, Донбас. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак.

Краплі дощу на розпечених скелях

Дата релиза: 10 Ноября 2022

Фільм за п’єсою культового німецького режисера Райнера Вернера Фассбіндера.

Піаніст

Дата релиза: 15 Декабря 2022

Реальна історія Владислава Шпільмана — одного з найкращих піаністів Польщі 1930-х. Головний герой займається музикою, доки країну не окуповують нацисти. Разом з іншими євреями він потрапляє у ґетто, а згодом дивом уникає депортації до концтабору.