ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Лучшая операторская работа, Международный кинофестиваль «Листапад», 2020
– Специальный диплом жюри, Одесский международный кинофестиваль, 2021

Соперник

Rival
Суперник
C 07 Октября 2021
Страна: Германия, Украина, 2020
Хронометраж: 96 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Маркус Ленц
В ролях: Елизар Назаренко («Крепостная»), Удо Замель («Пианистка»), Мария Бруни

Девятилетний Роман едет к своей матери Оксане, которая выехала на нелегальные заработки в Германию. Там она живет с Гертом, 62-летним вдовцом, страдающим диабетом. Герт пытается подружиться с мальчиком, но Романа прежде всего интересует внимание матери. Вдруг Оксане становится плохо, и Роман остается наедине со своим соперником. Оказывается, что с Гертом удивительно интересно играть, пока тот не умирает от инсульта. Так Роман с трупом оказывается в ловушке в настоящий глуши...
 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Любов, брехня та кровопролиття

Дата релиза: 18 Апреля 2024

Відлюдькувата менеджерка тренажерного залу стає близькою з амбітною бодибілдеркою, яка в гонитві за своєю мрією прямує у Вегас. Їхня пристрасть виливається в небезпечну пригоду, що затягне їх обох у тенета злочинних зв’язків.

Нічні незнайомці

Дата релиза: 25 Апреля 2024

Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Дивотріп

Дата релиза: 02 Мая 2024

Режисерський дебют незалежного оператора Шона Прайса Вільямса («Гарні часи» братів Сефді) за сценарієм знаного кінокритика Ніка Пінкертона.

Спадкоємець

Дата релиза: 02 Мая 2024

У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.

13 убивць

Дата релиза: 16 Мая 2024

Події бойовика від культового режисера Такасі Мііке відбуваються наприкінці японської феодальної ери. Група відважних самураїв вирішує знищити лорда-садиста, щоб не дати йому зійти на престол та занурити країну у війну. Але зробити це буде непросто, адже лиходія завжди охороняє півсотні вірних воїнів, які добре володіють мечем.

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу.