ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Розали Блюм

Rosalie Blum
Розалі Блюм
C 04 Апреля 2018
Страна: Франция, 2015
Хронометраж: 95 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Жюльен Рапно
В ролях: Ноэми Львовски, Киан Кожанди, Алис Исааз

Винсент Машо живет своей скучной жизнью в маленьком городке. Его мать, невыносимая женщина, все усложняет. Он мечтает увидеть свою девушку, которую не видел уже шесть месяцев. Его кузен советует ему не тешить себя иллюзиями относительно этого романа. Однажды он оказывается в магазине Розали Блюм. Он уверен, что уже встречал ее раньше. Заинтригованный этой одинокой женщиной, он начинает следить за ней... Не особенно аккуратно – Розали замечает слежку. Она просит племянницу проследить за этим парнем. За время слежки она привязывается к этому бедолаге, который делает бумажных змеев.
 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.