ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Участник конкурсной программы ОМКФ

РЕЗИНА

RUBBER
C 04 Августа 2011
Страна: Франция
Хронометраж: 85
Жанр: треш-хоррор-комедия
Режиссер: Квентин Дюпье
В ролях: Стивен Спинелла ("Харви Милк"), Роксана Мескида ("Такие разные")

синопсис

Герой картины — неожиданно ожившая автомобильная шина, у которой есть не только имя (Роберт), но и молодая возлюбленная. Начав свои бесцельные скитания, резина вдруг обнаруживает у себя неизвестно откуда взявшуюся способность разрушать все на своем пути. Увидев однажды гору горящих товарищей, она решает направить свою агрессию на месть человечеству.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024