ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Номинации на «Золотого медведя» и Премию «Тедди», Берлинский международный кинофестиваль, 2020.
– Самые лучшие фильм, исполнительница роли второго плана, сценарий, операторская работа и монтаж, Швейцарская кинопремия, 2021.

Моя маленькая сестренка

Schwesterlein
Моя маленька сестричка
C 18 Июня 2021
Страна: Швейцария, 2020
Хронометраж: 100 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Стефани Шуа, Вероника Реймонд
В ролях: Нина Хосс («Йелла», «Родина»), Ларс Айдингер («Уроки фарси», «Работа без авторства»), Марта Келлер («Марафонец»), Йенс Альбинус («Нимфоманка»).

Драматургиня Лиза вместе с семьей переехала в Швейцарию, оставив свои художественные амбиции в Берлине. Но узнав о болезни своего брата-близнеца Свена – звездного актера берлинской театральной сцены – она ​​возвращается в столицу Германии.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.

Мирні люди

Дата релиза: 29 Августа 2024

З початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби опублікували сотні перехоплених телефонних дзвінків російських військових. Чи не найбільший інтерес викликають розмови окупантів з їхніми близькими в Росії. Голоси «мирних», цивільних — матерів, дружин і друзів — розкривають світові очі не лише на хід так званої «спецоперації», а й на жахливий внутрішній світ суспільства, яке стоїть за її виконанням.