ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

В рамках ретроспективы «Роман с кино» показы пройдут только в Одессе, Львове, Ровно, Днепре и Запорожье.
 

Одни

Seuls
Одні
C 04 Апреля 2018
Страна: Франция, Бельгия, 2017
Хронометраж: 98 мин.
Жанр: фантастика
Режиссер: Давид Моро
В ролях: София Лесафр, Стефан Бак, Пол Скарфолио

Шестнадцатилетняя Лейла, как обычно, неохотно просыпается рано утром. Однако сегодня никто не торопится её разбудить. Куда делись её заботливые родители? Сев на велосипед, она обыскивает пустынный город. Все вокруг словно испарились. Поймав себя на мысли, что она одна чудом выжила после необъяснимой катастрофы, девочка вдруг встречает четырёх подростков: Доджи, Ивана, Камиллу и Тьерри. Вместе они пытаются выяснить, что произошло, и учатся выживать вместе в опустевшем мире. Только одни ли они там на самом деле?


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024