ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- "Серебряный Георгий" Московского международного кинофестиваля

- Гран-при фестиваля Киношок "Золотая лоза"

- Приз за Лучший сценарий премии кинокритики и кинопрессы «Белый слон»

- Фестиваль «Текстура», приз в категории "Лучшая режиссура"

- Международная премьера: Международный кинофестиваль в Роттердаме

ШАПИТО-ШОУ

C 05 Апреля 2012
Страна: Россия / 2011
Хронометраж: 100
Жанр: фильм-лабиринт
Режиссер: Сергей Лобан
В ролях: Петр Мамонов ("Остров"), Алексей Подольский ("Пыль"), Стас Борецкий, Юлия Говор, Сергей Кузьменко, Вера Строкова("Россия 88"), Алексей Знаменский («Пыль»), Степан Девонин, Дмитрий Богдан ("Плюс один"), Джим Авиньон, Александр Маслаев ("Моцарт"), Сергей Пахомов("Голова"), Александр Шпагин ("Смерть в пенсне, или Наш Чехов"), Наталья Рожкова, Жанна Воробьева

синопсис

"Шапито-шоу" - это фильм-лабиринт, в котором 4 пересекающиеся истории сплетаются в одну и приходят к единому финалу. Это фильм-миф, в котором время и пространство преображаются по законам простой уличной магии, а персонажи с каждой минутой всё больше напоминают героев сказок и легенд. Это фильм-загадка, в котором вымысел и реальность не знают чётких границ: мир кинематографический выстреливает по эту сторону экрана мишурой и блёстками, увлекает зрителя в путешествие, из которого ему не вернуться прежним. 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

WEB-АФИША→ скачать

ПРЕСС-КИТ (pdf)скачать

ПОСТЕР В СЛОЯХ (PSD, ZIP-архив)скачать

ВИДЕО-НАРЕЗКА (mov)скачать

КАДРЫ ПОЛИГРАФИЧЕСКОГО КАЧЕСТВА (in design, zip-архив)скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.