ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- "Серебряный Георгий" Московского международного кинофестиваля

- Гран-при фестиваля Киношок "Золотая лоза"

- Приз за Лучший сценарий премии кинокритики и кинопрессы «Белый слон»

- Фестиваль «Текстура», приз в категории "Лучшая режиссура"

- Международная премьера: Международный кинофестиваль в Роттердаме

ШАПИТО-ШОУ

C 05 Апреля 2012
Страна: Россия / 2011
Хронометраж: 100
Жанр: фильм-лабиринт
Режиссер: Сергей Лобан
В ролях: Петр Мамонов ("Остров"), Алексей Подольский ("Пыль"), Стас Борецкий, Юлия Говор, Сергей Кузьменко, Вера Строкова("Россия 88"), Алексей Знаменский («Пыль»), Степан Девонин, Дмитрий Богдан ("Плюс один"), Джим Авиньон, Александр Маслаев ("Моцарт"), Сергей Пахомов("Голова"), Александр Шпагин ("Смерть в пенсне, или Наш Чехов"), Наталья Рожкова, Жанна Воробьева

синопсис

"Шапито-шоу" - это фильм-лабиринт, в котором 4 пересекающиеся истории сплетаются в одну и приходят к единому финалу. Это фильм-миф, в котором время и пространство преображаются по законам простой уличной магии, а персонажи с каждой минутой всё больше напоминают героев сказок и легенд. Это фильм-загадка, в котором вымысел и реальность не знают чётких границ: мир кинематографический выстреливает по эту сторону экрана мишурой и блёстками, увлекает зрителя в путешествие, из которого ему не вернуться прежним. 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

WEB-АФИША→ скачать

ПРЕСС-КИТ (pdf)скачать

ПОСТЕР В СЛОЯХ (PSD, ZIP-архив)скачать

ВИДЕО-НАРЕЗКА (mov)скачать

КАДРЫ ПОЛИГРАФИЧЕСКОГО КАЧЕСТВА (in design, zip-архив)скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Любов, брехня та кровопролиття

Дата релиза: 18 Апреля 2024

Відлюдькувата менеджерка тренажерного залу стає близькою з амбітною бодибілдеркою, яка в гонитві за своєю мрією прямує у Вегас. Їхня пристрасть виливається в небезпечну пригоду, що затягне їх обох у тенета злочинних зв’язків.

Нічні незнайомці

Дата релиза: 25 Апреля 2024

Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Дивотріп

Дата релиза: 02 Мая 2024

Режисерський дебют незалежного оператора Шона Прайса Вільямса («Гарні часи» братів Сефді) за сценарієм знаного кінокритика Ніка Пінкертона.

Спадкоємець

Дата релиза: 02 Мая 2024

У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.

13 убивць

Дата релиза: 16 Мая 2024

Події бойовика від культового режисера Такасі Мііке відбуваються наприкінці японської феодальної ери. Група відважних самураїв вирішує знищити лорда-садиста, щоб не дати йому зійти на престол та занурити країну у війну. Але зробити це буде непросто, адже лиходія завжди охороняє півсотні вірних воїнів, які добре володіють мечем.

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу.