ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- номинация на "Золотого Льва" Веницианского МКФ

- "Кубок Пазинетти" Венецианского МКФ за лучший фильм

- "Кубок Пазинетти" Венецианского МКФ за лучшую женскую роль

- Приз Федерации итальянских библиофилов на Венецианском МКФ

БЕЛОЕ ПРОСТРАНСТВО

Lo spazio bianco
C 29 Февраля 2012
Страна: Италия / 2009
Хронометраж: 96
Жанр: драма
Режиссер: Франческа Коменчини
В ролях: Маргерита Буй («Незнакомка»), Гаэтано Бруно, Гвидо Каприно

СИНОПСИС

Мария - учительница из Неаполя, самостоятельная и сильная женщина, которая живет сама по себе, однако в окружении друзей и любовников. Однажды эпизодический роман оборачивается беременностью и она решает оставить ребенка. Когда ее дочь рождается недоношенным, цветной и шумный мир Марии превращается в пустой белый пространство, полный лишь нестерпимым ожиданием. 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ→ скачать

КАДРЫ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Цей дощ ніколи не скінчиться

Дата релиза: 29 Сентября 2022

20-річний Андрій Сулейман тікає з батьками з Сирії. Проте війна наздоганяє головного героя і в Україні, де він стає волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька, Андрій вирішує поховати його тіло на батьківщині...

Інші

Дата релиза: 06 Октября 2022

1945 рік. Матір двох дітей у старому будинку на острові чекає завершення війни та повернення з фронту чоловіка. У її сина й доньки рідкісна хвороба — вони бояться денного світла й тому завжди перебувають у пітьмі. Після появи в сім’ї нових слуг у будинку починають коїтися дивні речі.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022

Клондайк

Дата релиза: 03 Ноября 2022

Фільм-лауреат кінофестивалів «Санденс» і «Берлінале». Липень 2014 року, Донбас. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак.

Краплі дощу на розпечених скелях

Дата релиза: 10 Ноября 2022

Фільм за п’єсою культового німецького режисера Райнера Вернера Фассбіндера.

Піаніст

Дата релиза: 15 Декабря 2022

Реальна історія Владислава Шпільмана — одного з найкращих піаністів Польщі 1930-х. Головний герой займається музикою, доки країну не окуповують нацисти. Разом з іншими євреями він потрапляє у ґетто, а згодом дивом уникає депортації до концтабору.