ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Официальная конкурсная программа, Венецианский кинофестиваль, 2021
– Официальная программа, Международный кинофестиваль в Торонто, 2021

Спенсер

Spencer
Спенсер
C 09 Декабря 2021
Страна: Германия, Чили, Великобритания, США, 2021
Хронометраж: 117 мин.
Жанр: биографическая драма, мелодрама
Режиссер: Пабло Ларраин
В ролях: Кристен Стюарт («Сумерки», «Светская жизнь», «Опасная роль Джин Сиберг»), Джек Фартинг («Ни пуха, ни праха»), Шон Харрис («Миссия невыполнима: Последствия», «Макбет»), Салли Хокинс («Форма воды»), Тимоти Сполл («Гарри Поттер и узник Азкабана»)

Брак принцессы Дианы и принца Чарльза трещит по швам. По миру ходят слухи об измене, а злые языки прогнозируют развод. Во время традиционных рождественских каникул монаршей семьи супруги вынуждены играть на публике идеальную и счастливую пару. Они ужинают за столом, празднуют вместе Рождество, но Диана готовится кардинально изменить жизнь королевской семьи.
 
Киев

 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

Постер (JPG)→ скачать

постер квадратный (jpg)→ скачать

ПОСТЕР ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 30 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 30 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 137 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 137 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.