ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– номинант на премию «Оскар» за лучший иноязычный фильм от Австрии
– премия за лучшую режиссуру, Bavarian Film Awards
– премии за лучшую мужскую роль и операторскую работу, German Film Critics Association Awards

Стефан Цвейг: Прощай, Европа

Vor der Morgenröte
Стефан Цвейг: Прощавай, Європо
C 20 Апреля 2017
Страна: Австрия, Германия, Франция, 2016
Хронометраж: 106 мин.
Жанр: биографическая драма
Режиссер: Мария Шрадер
В ролях: Томас Лемаркус, Барбара Зукова, Йозеф Хадер

Фильм расскажет о годах изгнания, проведенных между Буэнос-Айресом, Нью-Йорком и Бразилией, в жизни Стефана Цвейга, одного из самых читаемых немецкоязычных писателей своего времени. Будучи еврейским интеллектуалом, Цвейг пытается найти правильную позицию по отношению к событиям в нацистской Германии, и ищет дом в новом мире.


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2024

Дата релиза: 22 Апреля 2024

Фестиваль актуальних стрічок з Австрії відбудеться в Україні у 12-й едиції.

Нічні незнайомці

Дата релиза: 25 Апреля 2024

Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Дивотріп

Дата релиза: 02 Мая 2024

Режисерський дебют незалежного оператора Шона Прайса Вільямса («Гарні часи» братів Сефді) за сценарієм знаного кінокритика Ніка Пінкертона.

Спадкоємець

Дата релиза: 02 Мая 2024

У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.

13 убивць

Дата релиза: 16 Мая 2024

Події бойовика від культового режисера Такасі Мііке відбуваються наприкінці японської феодальної ери. Група відважних самураїв вирішує знищити лорда-садиста, щоб не дати йому зійти на престол та занурити країну у війну. Але зробити це буде непросто, адже лиходія завжди охороняє півсотні вірних воїнів, які добре володіють мечем.

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу.