ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Приз экуменического жюри (программа «Панорама»)  на Берлинском кинофестивале (2012)

- 5 номинаций - Лучший фильм, Лучший режиссер, Лучший сценарий, Лучшая актриса и Лучшее художественное оформление - на австрийском кинофестивале «Viennale» (2012)

СТЕНА

Die Wand
C 11 Апреля 2013
Страна: Австрия, Германия, 2012
Хронометраж: 108
Жанр: Робинзонада
Режиссер: Юлиан Пёльслер
В ролях: Мартина Гедек («Жизнь других»), Вольфганг М. Бауэр, Ульрике Баймполд, Юлиа Гшнитцер, Карлхайнц Хакль, Ганс-Михаэль Реберг

синопсис

Главная героиня отправляется вместе со своими друзьями, пожилой парой, в охотничий домик в горах. Вечером старики уходят на прогулку, а женщина ложится спать. На следующее утро пожилая чета не возвращается домой, и, когда героиня идет в деревню на поиски, ее ждет ужасное открытие: невидимая и непроницаемая стена, за которой нет никаких признаков жизни, отделяет ее от остального мира. Теперь, оставшись в лесу в компании домашнего пса, приблудной коровы и  пушистых котят, она должна выжить.  Женщина ведет дневник, куда записывает свои мысли, страхи и трудности, с которыми она сталкивается, хотя, возможно, никто так и не прочитает ее излияния.

 
Сюжет фильма основан на одноименном бестселлере австрийской писательницы Марлен Наусхофер. 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.