ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Приз экуменического жюри (программа «Панорама»)  на Берлинском кинофестивале (2012)

- 5 номинаций - Лучший фильм, Лучший режиссер, Лучший сценарий, Лучшая актриса и Лучшее художественное оформление - на австрийском кинофестивале «Viennale» (2012)

СТЕНА

Die Wand
C 11 Апреля 2013
Страна: Австрия, Германия, 2012
Хронометраж: 108
Жанр: Робинзонада
Режиссер: Юлиан Пёльслер
В ролях: Мартина Гедек («Жизнь других»), Вольфганг М. Бауэр, Ульрике Баймполд, Юлиа Гшнитцер, Карлхайнц Хакль, Ганс-Михаэль Реберг

синопсис

Главная героиня отправляется вместе со своими друзьями, пожилой парой, в охотничий домик в горах. Вечером старики уходят на прогулку, а женщина ложится спать. На следующее утро пожилая чета не возвращается домой, и, когда героиня идет в деревню на поиски, ее ждет ужасное открытие: невидимая и непроницаемая стена, за которой нет никаких признаков жизни, отделяет ее от остального мира. Теперь, оставшись в лесу в компании домашнего пса, приблудной коровы и  пушистых котят, она должна выжить.  Женщина ведет дневник, куда записывает свои мысли, страхи и трудности, с которыми она сталкивается, хотя, возможно, никто так и не прочитает ее излияния.

 
Сюжет фильма основан на одноименном бестселлере австрийской писательницы Марлен Наусхофер. 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.