ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– «Хрустальный медведь» за Лучший художественный фильм от Юношеского жури конкурсной программы Generation 14plus, Берлинский международный кинофестиваль, 2021
– Гран-при «Золотой Дюк», Лучший полнометражный фильм, Лучшая актерская работа, Одесский международный кинофестиваль, 2021
– Лучший полнометражный игровой фильм, Открытие года, Лучшая режиссерка, Лучшая актриса, Лучший сценарий, Национальная премия кинокритиков «Киноколо», 2021

СТОП-ЗЕМЛЯ

Stop-Zemlia
СТОП-ЗЕМЛЯ
C 20 Января 2022
Страна: Украина, 2021
Хронометраж: 122 мин.
Жанр: мелодрама, coming-of-age
Режиссер: Катерина Горностай
В ролях: Маша Федорченко, Саша Иванов, Яна Исаенко, Сеня Марков

16-летняя Маша учится в обычной киевской школе в 11-А классе. Не чувствовать себя странно и отстраненно в коллективе ей помогают близкие друзья Яна и Сеня, по-своему проживая напряженные школьные будни. Кроме будущих экзаменов выйти из зоны комфорта Машу заставляет влюбленность в одноклассника Сашу. Она понимает, если не решишься спросить – никогда не узнаешь взаимно ли это.
Следите за фильмом в социальных сетях:    

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

АФИША КВАДРАТ (JPG)→ скачать

ПОСТЕР ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 108 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 108 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 30 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 30 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 15 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 15 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень швейцарського кіно – 2023

Дата релиза: 09 Июня 2023

Тиждень швейцарського кіно повертається у своїй шостій едиції та класичному форматі показів у кінотеатрі. Подія триватиме 9 – 14 червня у столичному «Жовтні».

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Найкращий бос

Дата релиза: 13 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.