ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– «Хрустальный медведь» за Лучший художественный фильм от Юношеского жури конкурсной программы Generation 14plus, Берлинский международный кинофестиваль, 2021
– Гран-при «Золотой Дюк», Лучший полнометражный фильм, Лучшая актерская работа, Одесский международный кинофестиваль, 2021
– Лучший полнометражный игровой фильм, Открытие года, Лучшая режиссерка, Лучшая актриса, Лучший сценарий, Национальная премия кинокритиков «Киноколо», 2021

СТОП-ЗЕМЛЯ

Stop-Zemlia
СТОП-ЗЕМЛЯ
C 20 Января 2022
Страна: Украина, 2021
Хронометраж: 122 мин.
Жанр: мелодрама, coming-of-age
Режиссер: Катерина Горностай
В ролях: Маша Федорченко, Саша Иванов, Яна Исаенко, Сеня Марков

16-летняя Маша учится в обычной киевской школе в 11-А классе. Не чувствовать себя странно и отстраненно в коллективе ей помогают близкие друзья Яна и Сеня, по-своему проживая напряженные школьные будни. Кроме будущих экзаменов выйти из зоны комфорта Машу заставляет влюбленность в одноклассника Сашу. Она понимает, если не решишься спросить – никогда не узнаешь взаимно ли это.
Следите за фильмом в социальных сетях:    

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

АФИША КВАДРАТ (JPG)→ скачать

ПОСТЕР ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 108 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 108 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 30 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 30 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 15 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 15 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Цензорка

Дата релиза: 07 Марта 2024

Леся — молода мама, яка народила первістка у спеціальній вʼязниці. Це світ, населений лише жінками: медсестрами, увʼязненими та наглядачками. Лесю турбує лиш одне: чи дозволять їй зберегти опіку над дитиною. За її життям спостерігає співробітниця в’язниці — самотня цензорка Олена, якій усе складніше лишитися осторонь.

І все ж Лоранс

Дата релиза: 14 Марта 2024

Лоранс — учитель старшої школи та письменник, який шалено закоханий у свою дівчину Фред. Їхнє радісне життя перевертається з ніг на голову, коли Лоранс зізнається про свою транссексуальність і намір жити як жінка. Фред обіцяє підтримувати партнера під час його переходу, але новий спосіб життя пари суперечить поглядам друзів, родини та суспільства в цілому.

Зелений кордон

Дата релиза: 21 Марта 2024

Найрезонансніший фільм року від режисерки «Ціни правди» Аґнєшки Голланд.

Полум’яне небо

Дата релиза: 28 Марта 2024

Молодий письменник Леон вирішує пожити в будинку свого друга на березі моря. Тут він прагне знайти натхнення та завершити книгу. Але через нове знайомство з чарівною дівчиною Леону все не вдається зосередитися на роботі. Коли в будинку з’являються ще кілька несподіваних гостей, неподалік спалахує лісова пожежа. Опинившись у пастці полум’я, герої починають зближуватися.

Марс-Експрес

Дата релиза: 11 Апреля 2024

Марс, 23 століття. Два приватних детективи розслідують зникнення молодої жінки. Вони виявляють, що не одні розшукують Джун Чоу, 18-річну студентку кібернетики — її переслідують поліція та вбивці.

Любов, брехня та кровопролиття

Дата релиза: 18 Апреля 2024

Відлюдькувата менеджерка тренажерного залу закохується в амбітну бодибілдерку, яка в гонитві за своєю мрією прямує у Вегас. Їхня пристрасть виливається в небезпечну пригоду, що затягне їх обох у сіті злочинних зв’язків.