ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Суфражистка

Suffragette
Суфражистка
C 26 Ноября 2015
Страна: Великобритания, 2015
Хронометраж: 106 мин.
Жанр: историческая драма
Режиссер: Сара Гаврон
В ролях: Кэри Маллиган, Мэрил Стрип, Хелена Бонем Картер, Брендан Глисон, Бен Уишоу

Мод, рабочая, жена и мать, тайно завербована в ряды суфражисток, чтобы навсегда изменить свою жизнь. Вдохновленная примером осужденной Эммелин Панкхёрст, Мод становится одной из активисток, присоединившись к борьбе за права женщин из разных слоев общества. Власти, потрясенные гражданским неповиновением, которое разжигает дебаты о правах женщин по всей стране, начинают агрессивное противостояние движению суфражисток. 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Розважитися й відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає їдкі глузливі відеоролики, приховавши своє обличчя маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту — сюжету про безпеку на робочому місці на замовлення транснаціональної компанії. Але раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024