ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– премия «Сезар» за лучшую женскую роль второго плана (Адель Энель)

Сюзанн

Suzanne
Сюзанн
C 22 Апреля 2017
Страна: Франция, 2013
Хронометраж: 94 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Кэйтель Куиливье
В ролях: Сара Форестье («Молодая кровь»), Франсуа Дамиенс («Новейший Завет», «Танцовщица»), Адель Энель («Незнакомка»)

Став матерью в подростковом возрасте, Сюзанн живет вместе с отцом дальнобойщиком и сестрой. Ее жизнь резко меняется после того, как она влюбляется в жулика Жюльена. Затем следуют побег, тюрьма и сумасшедшая любовь, ради которой она отказывается от всего…


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024