ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Победитель Всеукраинского конкурса «Коронация слова» (2011) в номинации «Киносценарий»

- Внеконкурсная программа МКФ цифрового кино Kinofest (Нью-Йорк, США)

- Секция Short Film Corner Каннского МКФ

- Внеконкурсная программа МКФ «Кинолев» (Львов, Украина)

- Номинация на Лучший студенческий фильм МКФ короткометражных фильмов в Лейдене (Нидерланды)

- Награда за Лучший сценарий кинофестиваля «Открытая ночь» (Украина)

- Номинация на Лучший украинский фильм Одесского международного кинофестиваля (Украина)

- Внеконкурсная программа МКФ «2in1» (Москва, Россия)

- Номинация на Лучший украинский фильм МКФ «Молодость» (Украина)

БОРОДА

БОРОДА
C 01 Ноября 2012
Страна: Украина, 2012 г.
Хронометраж: 25
Жанр: Драма
Режиссер: Дмитрий Сухолиткий-Собчук
В ролях: Зиновий Сымчич, Николай Гоменюк, Мария Романова, Джильберто Форти

синопсис

 

Старик доживает свой век в пустом полуразрушенном селе. Никто даже не помнит его имени, односельчане за глаза называют его просто «Борода». Он кормит кур, курит дешевые папиросы, рыбачит, смотрит на воду и ждет перемен. Рано или поздно – Борода исчезнет.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)скачать

АФИША (JPG, TIF, PSD, ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.