ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на премию British Independent Film Awards за Лучшую женскую роль второго плана (Миа Васиковска), 2013

- Номинация на премию Лондонского кинофестиваля за Лучший фильм (Ричард Айоаде), 2013

- Номинация на Гран-при международного кинофестиваля в Токио, 2013

ДВОЙНИК

THE DOUBLE
Двійник
C 17 Апреля 2014
Страна: Великобритания, 2013
Хронометраж: 90
Жанр: Фантастический триллер
Режиссер: Ричард Айоаде («Субмарина»)
В ролях: Джесси Айзенберг («Социальная сеть», «Римские приключения»), Миа Васиковска («Алиса в стране чудес», «Джейн Эйр»), Уоллес Шоун, Ноа Тейлор, Раде Шербеджия, Кэти Мориарти, Джеймс Фокс

синопсис

Главный герой  робкий клерк, работающий в футуристической организации, которого презирает собственная мать и игнорирует девушка его мечты. В контору, где он работает, приходит новый самоуверенный и харизматичный сотрудник, который является его точной физической копией. Двойник постепенно прибирает к рукам жизнь героя.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.