ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Номинация на «Золотого медведя», Берлинский кинофестиваль, 1976

Человек, который упал на Землю

The Man Who Fell to Earth
Людина, яка впала на Землю
C 10 Ноября 2016
Страна: Великобритания
Хронометраж: 140 мин
Жанр: Фантастическая драма
Режиссер: Николас Роуг («А теперь не смотри»)
В ролях: Девид Боуи, Рип Торн, Кенди Кларк

Фильм Николаса Роуга, в честь своего 40-летия отреставрированный в высококачественном цифровом формате 4K, вышел на большие экраны Соединенного Королевства в сентябре 2016. Пришелец Ньютон в «Человеке, который упал на Землю» – первая кинороль британской рок-легенды Дэвида Боуи. По сюжету, в результате аварии космического корабля на Земле оказывается пришелец, который cбежал от опустошающей засухи на родной планете. Внеземной гость берет имя Томаса Джерома Ньютона и использует свой сверхъестественный интеллект, чтобы построить мощную бизнес-империю. В его действиях нет ни одной ошибки, и корпорации-конкуренты не в состоянии понять, что его истинная цель – спасение своей умирающей планеты.

Показы проходят в таких городах: Киев.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.