ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Внеконкурсная программа Каннского кинофестиваля, 2018

Человек, который убил Дон Кихота

The Man Who Killed Don Quixote
Чоловік, який вбив Дон Кіхота
C 13 Сентября 2018
Страна: Испания, Бельгия, Португалия, Великобритания, 2018
Хронометраж: 132 мин.
Жанр: трагикомическое фэнтези
Режиссер: Терри Гиллиам («12 обезьян», «Монти Пайтон»)
В ролях: Адам Драйвер («Звездные войны», «Патерсон»), Джонатан Прайс, Стеллан Скарсгард, Ольга Куриленко

Режиссер Тобиас Граммет, мучаясь в Испании над очередным рекламным шедевром, в поисках вдохновения отправился в деревню, где 10 лет назад снимал свой дипломный фильм – про Дон Кихота. И нашел там исполнителя главной роли – спятившего старого сапожника, уверовавшего, что он… и есть настоящий Рыцарь печального образа! Старик принял Тоби за своего верного оруженосца Санчо Пансу и насильно потащил в опасное путешествие, где реальность трансформируется в фантазию, а правду не отличить от вымысла…
 
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕДЫСТОРИЯ ФИЛЬМА (MP4)→ скачать

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Цензорка

Дата релиза: 07 Марта 2024

Леся — молода мама, яка народила первістка у спеціальній вʼязниці. Це світ, населений лише жінками: медсестрами, увʼязненими та наглядачками. Лесю турбує лиш одне: чи дозволять їй зберегти опіку над дитиною. За її життям спостерігає співробітниця в’язниці — самотня цензорка Олена, якій усе складніше лишитися осторонь.

І все ж Лоранс

Дата релиза: 14 Марта 2024

Лоранс — учитель старшої школи та письменник, який шалено закоханий у свою дівчину Фред. Їхнє радісне життя перевертається з ніг на голову, коли Лоранс зізнається про свою транссексуальність і намір жити як жінка. Фред обіцяє підтримувати партнера під час його переходу, але новий спосіб життя пари суперечить поглядам друзів, родини та суспільства в цілому.

Зелений кордон

Дата релиза: 21 Марта 2024

Найрезонансніший фільм року від режисерки «Ціни правди» Аґнєшки Голланд.

Полум’яне небо

Дата релиза: 28 Марта 2024

Молодий письменник Леон вирішує пожити в будинку свого друга на березі моря. Тут він прагне знайти натхнення та завершити книгу. Але через нове знайомство з чарівною дівчиною Леону все не вдається зосередитися на роботі. Коли в будинку з’являються ще кілька несподіваних гостей, неподалік спалахує лісова пожежа. Опинившись у пастці полум’я, герої починають зближуватися.

Марс-Експрес

Дата релиза: 11 Апреля 2024

Марс, 23 століття. Два приватних детективи розслідують зникнення молодої жінки. Вони виявляють, що не одні розшукують Джун Чоу, 18-річну студентку кібернетики — її переслідують поліція та вбивці.

Любов, брехня та кровопролиття

Дата релиза: 18 Апреля 2024

Відлюдькувата менеджерка тренажерного залу закохується в амбітну бодибілдерку, яка в гонитві за своєю мрією прямує у Вегас. Їхня пристрасть виливається в небезпечну пригоду, що затягне їх обох у сіті злочинних зв’язків.