ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Золотая пальмовая ветвь, Каннский кинофестиваль, 2017

Квадрат

The Square
Квадрат
C 21 Сентября 2017
Страна: Швеция, Германия, Франция, Дания, 2017
Хронометраж: 142 мин.
Жанр: сатирическая комедия
Режиссер: Рубен Эстлунд («Форс-мажор»)
В ролях: Элизабет Мосс («Безумцы», «Рассказ Служанки»), Клас Бэнг, Доминик Уэст («Прослушка», «Любовники»), Терри Нотари

Кристиан работает куратором музея современного искусства. Однажды у него крадут телефон и бумажник. Выследив аппарат через приложение, Кристиан отправляется на своей модной Тесле вершить справедливость в бедный район Стокгольма. Он рассовывает по почтовым ящикам напечатанное предупреждение «Я знаю, что ты украл мой телефон и бумажник» и называет место, куда необходимо вернуть вещи. Герой не рассчитывает на успех предприятия, но также не рассчитывает и на другие события, что поджидают впереди.


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 124 сек→ скачать

ВИДЕОМАТЕРИАЛЫ (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.