ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Фильм-закрытие и участник конкурсной программы Эдинбургского международного кинофестиваля - 2010 г.

- Участник конкурсной программы фестивалей в Тайпее, Эмдене, Сиэттле, Сиднее, Варшаве, Турине, Сан-Паулу, Цюрихе, Севилье

ТРЕТЬЯ ЗВЕЗДА

THIRD STAR
C 26 Января 2012
Страна: Великобритания
Хронометраж: 92
Жанр: Трагикомический фильм-путешествие
Режиссер: Хэтти Далтон
В ролях: Бенедикт Камбербэтч (“Шерлок Холмс”, “Шпион, выйди вон”), Хью Бонневилль (“Ноттинг Хилл”), Том Бурк (“Распутник”), Дж.Дж.Фейлд (“Жизнь и приключения Никласа Никльби”)

СИНОПСИС

29-летний Джеймс неизлечимо болен. Он приглашает троих своих самых близких друзей в поход к заливу Барафундл - месту их детских воспоминаний. Несмотря на то, что мыслей о смерти не избежать, их путешествие становится прорывом к настоящей жизни, полной откровений, любви и настоящей дружбы.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПОСТЕР В СЛОЯХ (eps, zip-архив)скачать

ВИДЕО-НАРЕЗКА (avi)скачать

КАДРЫ→ скачать

ПРЕСС-КИТ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024