ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Приз публики и награда за лучшую режиссуру на Варшавском международном кинофестивале

- Конкурсная программа Международного кинофестиваля в Торонто (2012)

- Конкурсная программа Лондонского кинофестиваля (2012)

ТОЛЬКО ПРЕДСТАВЬ!

Imagine
Уяви лишень!
C 06 Июня 2013
Страна: Польша, Португалия, Франция, Великобритания, 2012
Хронометраж: 105
Жанр: Чувственная мелодрама
Режиссер: Анджей Якимовский
В ролях: Александра Мария Лара, Эдвард Хогг, Дэвид Атракчи, Тереза Мадруга, Луиш Лукас, Джоао Ваз, Мельхиор Деруе

синопсис

В авторитетную лиссабонскую клинику для незрячих приезжает новый педагог по пространственной ориентации. Молодой Ян быстро завоевывает доверие своих пациентов - небольшой группы детей и молодежи разных национальностей. Используя нестандартные  методы, он хочет стимулировать их любопытство и воображение. Занятия Яна проходят прямо под окном Евы, которая никогда не выходит из своей комнаты и ни с кем не разговаривает. Неожиданно именно эта девушка становится одной из его самых старательных учеников.  Однако, техника преподавания Яна вызывает обеспокоенность у медперсонала по поводу безопасности пациентов.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

трейлер (MP4)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

видеонарезка→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.