ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Конкурсная программа Bright Future, Роттердамский кинофестиваль, 2017
– Лучшая операторская работа, МКФ Diagonale, Австрия, 2017

– Конкурсная программа Одесского кинофестиваля, 2017
– Официальная программа L'Étrange Festival, Filmfestival Kitzbühel

Январь – март

Ugly
Січень – березень
C 19 Апреля 2018
Страна: Австрия, Украина, 2017
Хронометраж: 92 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Юрий Речинский
В ролях: Ангела Грегович, Мария Хофштеттер, Дмитрий Богдан, Раймунд Валлиш, Лариса Руснак, Влад Троицкий, Валерий Бассель

Фильм рассказывает две параллельные истории: первая – о молодой паре, австрийке Ханне и украинце Юре, которые попадают в автомобильную аварию; вторая – о матери Ханны Марте, которая в Вене переживает расстройство личности, вызванное болезнью Альцгеймера.
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Розважитися й відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає їдкі глузливі відеоролики, приховавши своє обличчя маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту — сюжету про безпеку на робочому місці на замовлення транснаціональної компанії. Але раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024