ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– специальный приз жюри, Международный фестиваль документального кино в Амстердаме (IDFA)

Украинские шерифы

Ukrainian Sheriffs
Українські шерифи
C 15 Сентября 2016
Страна: Украина, Германия, Латвия, 2015
Хронометраж: 85 мин.
Жанр: документальный фильм
Режиссер: Роман Бондарчук

В центре сюжета – село Старая Збурьевка, куда сложно вызвать полицию. Для охраны порядка община села выбирает двух шерифов: 50-летнего Виктора Кривобородька и 44-летнего Владимира Рудковского. Пока они разбираюся с кражей уток и семейными ссорами, в село медленно проникают новости с войны и повестки в армию. «Украинские шерифы» – это взгляд на новейшую историю страны через жизнь маленького южного села.

Герои фильма: Виктор Маруняк, Виктор Кривобородько, Владимир Рудковский, Николай Яновский, Татьяна Тимофева.

Київ


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

прокатное удостоверение (PDF)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Трикутник смутку

Дата релиза: 08 Декабря 2022

Пара супермоделей вирушає у подорож на люксовій яхті. Пасажири судна — розпещені й надвпливові багатії, капітан — неврівноважений і завжди п’яний цинік. Ця розкішна й «інстаграмна» подорож обернеться справжньою катастрофою.

8 жінок

Дата релиза: 05 Января 2023

Одинокий маєток серед снігів. У переддень Різдва вісім жінок збираються в цьому будинку. Та святкування скасовано — усіма обожнюваний господар знайдений мертвим. Впливова дружина власника маєтку, його стара сестра, своячка, дві красуні-доньки, нещасна теща, зухвала покоївка чи покірна кухарка — вісім жінок намагатимуться з’ясувати, хто з них убивця.

Одного чудового ранку

Дата релиза: 19 Января 2023

Молода мати-одиначка Сандра мешкає в Парижі. Її життя сповнене турботи про маленьку дочку та хворого батька, стан якого стрімко погіршується. Раптом у її житті з’являється нове захоплення — одружений науковець Клеман.

Земля Бога

Дата релиза: 26 Января 2023

19 століття. Молодий данський священик вирушає у віддалену частину Ісландії. Він прагне звести там церкву, та зафіксувати на знімках місцевих жителів. Однак що далі герой рухається до мети, то сильніше сумнівається у своїй місії та вірі.

Корсет

Дата релиза: 02 Февраля 2023

Імператриця Австрії Єлизавета Баварська, відома як Сісі, завжди славилася своїми красою і стилем. Саме вона задавала модні тенденції у вищих колах суспільства. У Різдво 1877 року імператриці виповнюється 40 років, і тепер вона офіційно перебуває на порозі старості. Тоді Єлизавета розгортає хитру боротьбу за свій блискучий образ.

Скромна чарівність буржуазії

Дата релиза: 23 Февраля 2023

Різка сатира від майстра кінематографічного сюрреалізму Луїса Бунюеля.