ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

УМОПОМРАЧИТЕЛЬНЫЕ ФАНТАЗИИ ЧАРЛИ СВОНА III

A GLIMPSE INSIDE THE MIND OF CHARLES SWAN III
ЧУДЕРНАЦЬКІ ФАНТАЗІЇ ЧАРЛІ СВОНА ІІІ
C 21 Марта 2013
Страна: США, 2012
Хронометраж: 96
Жанр: Дурашливая сюрреалистическая комедия
Режиссер: Роман Коппола
В ролях: Чарли Шин («2,5 человека», «Уолл-стрит», «Горячие головы»), Джейсон Шварцман («Академия Рашмор», «Королевство полной луны», «Отчаянные путешественники»), Билл Мюррей («День сурка», «Трудности перевода», «Охотники за приведениями»), Кэтрин Уинник, Патриция Аркетт

синопсис

В 1970-х успешного графического дизайнер и ловеласа бросает девушка и жизнь его идет по наклонной. Он не знает любит он ее или ненавидит, хочет вернуть или никогда больше не видеть. Его начинают мучить кошмары, лихорадочные сны о прошлых отношениях и он совсем теряет рассудок, пытаясь оправиться после разрыва и изменить свою жизнь.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

трейлер (DCP) (1 мин)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

трейлер (1 мин)→ скачать

трейлер (2 мин)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.