ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

УМОПОМРАЧИТЕЛЬНЫЕ ФАНТАЗИИ ЧАРЛИ СВОНА III

A GLIMPSE INSIDE THE MIND OF CHARLES SWAN III
ЧУДЕРНАЦЬКІ ФАНТАЗІЇ ЧАРЛІ СВОНА ІІІ
C 21 Марта 2013
Страна: США, 2012
Хронометраж: 96
Жанр: Дурашливая сюрреалистическая комедия
Режиссер: Роман Коппола
В ролях: Чарли Шин («2,5 человека», «Уолл-стрит», «Горячие головы»), Джейсон Шварцман («Академия Рашмор», «Королевство полной луны», «Отчаянные путешественники»), Билл Мюррей («День сурка», «Трудности перевода», «Охотники за приведениями»), Кэтрин Уинник, Патриция Аркетт

синопсис

В 1970-х успешного графического дизайнер и ловеласа бросает девушка и жизнь его идет по наклонной. Он не знает любит он ее или ненавидит, хочет вернуть или никогда больше не видеть. Его начинают мучить кошмары, лихорадочные сны о прошлых отношениях и он совсем теряет рассудок, пытаясь оправиться после разрыва и изменить свою жизнь.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

трейлер (DCP) (1 мин)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

трейлер (1 мин)→ скачать

трейлер (2 мин)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024