ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Один король – одна Франция

Un peuple et son roi
Один король – одна Франція
C 04 Апреля 2019
Страна: Франция, Бельгия, 2018
Хронометраж: 121 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Пьер Шоллер
В ролях: Гаспар Ульєль («Это всего лишь конец света»), Адель Энель («Хэппи-энд»), Луи Гаррель («Мечтатели», «Молодой Годар»)

Масштабная историческая картина о Великой французской революции. В центре событий молодая пара влюбленных – Базиль и Франсуаза, судьбы которых буквально «намотало» на маховик истории.
 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024