ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– награда Британской киноакадемии за «Лучший фильм на иностранном языке», 2010

– «Большой приз жюри» Каннского кинофестиваля, 2009

– 9 премий «Сезар», 2010

– награда Европейской киноакадемии в категории «Лучшая мужская роль» (Тахар Рахим), награда «Prix d'Excellence», 2009

– номинация на «Оскар» в категории «Лучший фильм на иностранном языке», 2010

– номинация на «Золотой глобус» в категории "Лучший фильм на иностранном языке», 2010

Пророк

Un prophète
C 15 Апреля 2016
Страна: Франция, Италия, 2009
Хронометраж: 149 мин.
Жанр: криминальная драма
Режиссер: Жак Одиар
В ролях: Тахар Рахим, Нильс Ареструп («Мое сердце биться перестало», «Скафандр и бабочка»), Адель Беншериф («Париж, я люблю тебя»), Хайсем Якуби («Мюнхен»)

Приговоренный к шести годам тюрьмы, Малик кажется на фоне других заключенных самым «зеленым» и самым уязвимым. Ему 19 лет. Он не умеет ни писать, ни читать. За стенами тюрьмы у него нет близких. Все меняется, когда Лучано, лидер авторитетной банды корсиканцев, решает поручить Малику ряд опасных и рискованных миссий…Он быстро учится жизни в новом для себя мире. Завоевывает доверие корсиканцев и мусульман. И вскоре начинает вынашивать собственные дерзкие планы…


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Анатомія падіння

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Виживуть тільки коханці

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Двоє тендітних і чутливих вампірів, Адам і Єва, були коханцями протягом століть. Вони — культурні інтелектуали з всеосяжною пристрастю до музики, літератури та науки, які більше не вбивають заради прожитку. Молодша вампірка Ава ще не навчилася цього. Її дикість пробудить у парі давно забуті інстинкти.

Секс-терапія

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.

Найкращі фільми року — 2023

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Щороку напередодні зимових свят «Артхаус Трафік» повертає на екрани кінотеатру «Жовтень» найкращі стрічки року, що минає. До нової добірки традиційно ввійшли фільми-події, лауреати міжнародних кінофестивалів та кінопремій.

Різдво на Веселій фермі

Дата релиза: 28 Декабря 2023

Усі діти обожнюють зимові свята, особливо юна корівка Клара. Вона з нетерпінням очікує святкування Різдва на Веселій фермі разом із татом. Та коли виявляється, що батько занадто заклопотаний справами, Клара самостійно береться влаштовувати вечірку, викликати дух Різдва, а разом із ним — чарівного гнома, який принесе багато неочікуваних пригод.

Прісцилла

Дата релиза: 11 Января 2024

Неочікуване знайомство з Елвісом Преслі перевертає життя юної Прісцилли. Король рок-н-ролу оточує її увагою, вишуканими подарунками... і стінами свого палацу. Дівчина навіть не мріяла про весілля з кумиром мільйонів, та невдовзі вони стають головною парою Америки. Але чим обернеться це солодке й безтурботне життя?