ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– награда Британской киноакадемии за «Лучший фильм на иностранном языке», 2010

– «Большой приз жюри» Каннского кинофестиваля, 2009

– 9 премий «Сезар», 2010

– награда Европейской киноакадемии в категории «Лучшая мужская роль» (Тахар Рахим), награда «Prix d'Excellence», 2009

– номинация на «Оскар» в категории «Лучший фильм на иностранном языке», 2010

– номинация на «Золотой глобус» в категории "Лучший фильм на иностранном языке», 2010

Пророк

Un prophète
C 15 Апреля 2016
Страна: Франция, Италия, 2009
Хронометраж: 149 мин.
Жанр: криминальная драма
Режиссер: Жак Одиар
В ролях: Тахар Рахим, Нильс Ареструп («Мое сердце биться перестало», «Скафандр и бабочка»), Адель Беншериф («Париж, я люблю тебя»), Хайсем Якуби («Мюнхен»)

Приговоренный к шести годам тюрьмы, Малик кажется на фоне других заключенных самым «зеленым» и самым уязвимым. Ему 19 лет. Он не умеет ни писать, ни читать. За стенами тюрьмы у него нет близких. Все меняется, когда Лучано, лидер авторитетной банды корсиканцев, решает поручить Малику ряд опасных и рискованных миссий…Он быстро учится жизни в новом для себя мире. Завоевывает доверие корсиканцев и мусульман. И вскоре начинает вынашивать собственные дерзкие планы…


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024