ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Вот так подружка

Una donna per amica
Оце так подружка
C 26 Февраля 2015
Страна: Италия, 2014
Хронометраж: 88
Жанр: романтическая комедия
Режиссер: Джованни Веронези
В ролях: Летиция Каста («Красотки в Париже»), Фабио Де Луиджи, Адриано Джаннини

Франческо и Клаудия, молодые, красивые и успешные, – друзья не разлей вода уже много лет. Между ними нет абсолютно никаких секретов. Но однажды девушка знакомится с Джованни, и тот принимается настойчиво за ней ухаживать, а вскоре уже зовет замуж. А Франческо? Франческо постепенно начинает понимать, что отношения подружки ему не очень нравятся, откуда-то взялось чувство ревности. Но поздно: Клаудия и Джованни идут под венец. Чем быстро утешаются в таких ситуациях мужчины? Правильно! Заводят роман с другой девушкой. И Франческо пошел по этому пути, размышляя по дороге над горьким вопросом: возможна ли в принципе дружба между мужчиной и женщиной?.. 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024