ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на «Оскар» в категории «Лучший фильм на иностранном языке» (2012)

- «Лучшая мужская роль» (Роберт Венцкевич), «Лучшая женская роль второго плана »(Кинга Прайс) и« Лучшая операторская работа »за версии Польской киноакадемии (2012)

В темноте

W CIEMNOŚCI
У темряві
C 28 Мая 2013
Страна: Польша, 2011
Хронометраж: 145
Жанр: Военная драма
Режиссер: Анешка Холланд
В ролях: Роберт Венцкевич, Кинга Прайс, Агнешка Гроховска, Мария Шрадер, Герберт Кнауп, Марчин Босак, Бенно Фюрманн, Кристофер Сконечний, Юлия Кийовська, Михал Журавский, Пиотр Гловацкий

синопсис

События ленты вращаются вокруг истории мастера львовских канализационных сетей Леопольда сохи (в фильме его сыграл Роберт Венцкевич). Он, рискуя своей жизнью и жизнью своих родных, спас от смерти более десяти евреев. Весной 1942 происходила окончательная ликвидация гетто в городах Восточной Европы, частности во Львове. Нацисты объявили, что за любую помощь евреям, даже если им подадут стакан воды, они наказывать насмерть всю семью помощника. Но эта угроза не испугала нескольких смельчаков, которые не могли оставаться в стороне чужому горю. Леопольд Соха, Стефан Врублевский и Ежи Ковалев спрятали в львовской канализации обреченных людей и в течение 14 месяцев приносили им пищу, стирали одежду, оберегали перед новыми опасностями.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.