ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Приз зрительских симпатий, Одесский международный кинофестиваль, 2020
– Лучший анимационный фильм, Национальная премия кинокритиков КИНОКОЛО, 2020
 

Виктор_Робот

Viktor_Robot
Віктор_Робот
C 24 Июня 2021
Страна: Украина, 2020
Хронометраж: 71 мин.
Жанр: анимационный фантастический фильм
Режиссер: Анатолий Лавренишин

Далекое будущее. Искусственная звезда, которая должна обеспечивать энергией планеты вокруг себя, не работает. Единственный, кто может ее починить – дедушка маленькой Вики, который и создал это светило. Однако он таинственно исчезает. Девочка вместе с помощником – маленьким роботом Виктором – отправляется на его поиски. Так начинаются увлекательные приключения двух друзей.
 
Героев ленты озвучили звездные украинские актеры Римма Зюбина, Виктор Жданов, Василий Мазур, Богдан Бенюк, Анатолий Хостикоев и Мария Аглоткова. Также зрители услышат хитовые саундтреки в исполнении Dakh Daughters, Антона Слепакова («Вагоновожатые»), Марьяны Головко и Марка Галаневича («ДахаБраха»).
 

 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

АФИША КВАДРАТ (JPG)→ скачать

АФИША ГОРИЗОНТАЛЬНАЯ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 83 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 83 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 38 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 35 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 35 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

Раскраски и игры→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень швейцарського кіно – 2023

Дата релиза: 09 Июня 2023

Тиждень швейцарського кіно повертається у своїй шостій едиції та класичному форматі показів у кінотеатрі. Подія триватиме 9 – 14 червня у столичному «Жовтні».

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Найкращий бос

Дата релиза: 13 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.