ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Гран-при, Международный кинофестиваль «Золотой абрикос», Армения, 2018
– Приз за лучшую режиссуру, Международный Алматинский кинофестиваль, Казахстан, 2018
– Гран-при, Международный фестиваль нового кино, Сплит, Хорватия, 2018

 

Вулкан

Volcano
Вулкан
C 18 Октября 2018
Страна: Германия, Украина, Монако, 2018
Хронометраж: 106 мин.
Жанр: трагикомедия
Режиссер: Роман Бондарчук
В ролях: Сергей Степанский, Виктор Жданов

Лукас переживает кризис среднего возраста. Он работает переводчиком в киевском офисе ОБСЕ и отправляется на границу с Крымом в составе мониторинговой миссии. После нескольких странных совпадений Лукас остается один в маленьком городке и в конце оказывается в доме местного чудака Вовы. Общаясь с ним, Лукас медленно погружается в мир, который выходит за пределы воображения. В нем вещи выглядят полностью оторванными от всякой логики или структуры. В этих странных местах, где каждый день может стать последним, Лукас получает шанс начать жизнь сначала.


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.

Мирні люди

Дата релиза: 29 Августа 2024

З початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби опублікували сотні перехоплених телефонних дзвінків російських військових. Чи не найбільший інтерес викликають розмови окупантів з їхніми близькими в Росії. Голоси «мирних», цивільних — матерів, дружин і друзів — розкривають світові очі не лише на хід так званої «спецоперації», а й на жахливий внутрішній світ суспільства, яке стоїть за її виконанням.