ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Гран-при, Международный кинофестиваль «Золотой абрикос», Армения, 2018
– Приз за лучшую режиссуру, Международный Алматинский кинофестиваль, Казахстан, 2018
– Гран-при, Международный фестиваль нового кино, Сплит, Хорватия, 2018

 

Вулкан

Volcano
Вулкан
C 18 Октября 2018
Страна: Германия, Украина, Монако, 2018
Хронометраж: 106 мин.
Жанр: трагикомедия
Режиссер: Роман Бондарчук
В ролях: Сергей Степанский, Виктор Жданов

Лукас переживает кризис среднего возраста. Он работает переводчиком в киевском офисе ОБСЕ и отправляется на границу с Крымом в составе мониторинговой миссии. После нескольких странных совпадений Лукас остается один в маленьком городке и в конце оказывается в доме местного чудака Вовы. Общаясь с ним, Лукас медленно погружается в мир, который выходит за пределы воображения. В нем вещи выглядят полностью оторванными от всякой логики или структуры. В этих странных местах, где каждый день может стать последним, Лукас получает шанс начать жизнь сначала.


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Любов, брехня та кровопролиття

Дата релиза: 18 Апреля 2024

Відлюдькувата менеджерка тренажерного залу стає близькою з амбітною бодибілдеркою, яка в гонитві за своєю мрією прямує у Вегас. Їхня пристрасть виливається в небезпечну пригоду, що затягне їх обох у тенета злочинних зв’язків.

Нічні незнайомці

Дата релиза: 25 Апреля 2024

Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Дивотріп

Дата релиза: 02 Мая 2024

Режисерський дебют незалежного оператора Шона Прайса Вільямса («Гарні часи» братів Сефді) за сценарієм знаного кінокритика Ніка Пінкертона.

Спадкоємець

Дата релиза: 02 Мая 2024

У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.

13 убивць

Дата релиза: 16 Мая 2024

Події бойовика від культового режисера Такасі Мііке відбуваються наприкінці японської феодальної ери. Група відважних самураїв вирішує знищити лорда-садиста, щоб не дати йому зійти на престол та занурити країну у війну. Але зробити це буде непросто, адже лиходія завжди охороняє півсотні вірних воїнів, які добре володіють мечем.

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу.