ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Премия Организации польских работодателей «Вектор» за «мужество рассказать правду о проблемах, с которыми сталкиваются каждый день польские предприниматели, противодействовать бюрократической машине и за необычайное упорство, благодаря которому реализация фильм стала возможной"

Закрытая система

Закрита система
UKŁAD ZAMKNIĘTY
C 10 Апреля 2014
Страна: Польша, 2013
Хронометраж: 100
Жанр: Криминальный триллер
Режиссер: Ришард Бугайский
В ролях: Януш Гайос, Кажимеж Качер, Войчех Жолондкович, Пшемыслав Садовский, Ярослав Копачевский, Роберт Олех

синопсис

Снятый на основе реальных событий фильм о трёх владельцах преуспевающей компании, которые в результате заговора коррумпированных чиновников были арестованы по подозрению в отмывании денег и участии в деятельности организованной преступной группы. 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024