ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на «Золотую пальмовую ветвь» Каннского кинофестиваля, 2013

-  Номинация на премию «Сезар» за Лучшую женскую роль второго плана (Мариса Борини), 2013

Замок в Италии

UN CHÂTEAU EN ITALIE
Замок в Італії
C 03 Апреля 2014
Страна: Франция, 2013 г.
Хронометраж: 104
Жанр: Трагикомедия
Режиссер: Валерия Бруни-Тедески
В ролях: Валерия Бруни-Тедески, Луи Гаррель, Мариса Борини, Филиппо Тими, Селин Саллетт

синопсис

Когда Луиза встречает Натана, оживают её забытые мечты. А еще у нее есть больной брат и мать, а за плечами – долгая история династии богатых итальянских промышленников. Это фильм о распадающейся семье, приближающемся конце мира и зарождающейся любви


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB КАЧЕСТВЕ (RAR-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Фестиваль французького кіно «Вікенд у Парижі»

Дата релиза: 15 Декабря 2022

Пориньте в атмосферу французької столиці в рідному Києві на кіноподії «Вікенд у Парижі». На глядачів чекає чотири легкі фільми на різний смак: комедійний горор про зомбі, яким відкривався цьогорічний Каннський фестиваль, романтична комедія про винороба та акушерку, мелодрама про коханців, а також ретроспективна комедія з Жаном-Полем Бельмондо.

8 жінок

Дата релиза: 05 Января 2023

Одинокий маєток серед снігів. У переддень Різдва вісім жінок збираються в цьому будинку. Та святкування скасовано — усіма обожнюваний господар знайдений мертвим. Впливова дружина власника маєтку, його стара сестра, своячка, дві красуні-доньки, нещасна теща, зухвала покоївка чи покірна кухарка — вісім жінок намагатимуться з’ясувати, хто з них убивця.

Одного чудового ранку

Дата релиза: 19 Января 2023

Молода мати-одиначка Сандра мешкає в Парижі. Її життя сповнене турботи про маленьку дочку та хворого батька, стан якого стрімко погіршується. Раптом у її житті з’являється нове захоплення — одружений науковець Клеман.

Земля Бога

Дата релиза: 26 Января 2023

19 століття. Молодий данський священик вирушає у віддалену частину Ісландії. Він прагне звести там церкву, та зафіксувати на знімках місцевих жителів. Однак що далі герой рухається до мети, то сильніше сумнівається у своїй місії та вірі.

Корсет

Дата релиза: 02 Февраля 2023

Імператриця Австрії Єлизавета Баварська, відома як Сісі, завжди славилася своїми красою і стилем. Саме вона задавала модні тенденції у вищих колах суспільства. У Різдво 1877 року імператриці виповнюється 40 років, і тепер вона офіційно перебуває на порозі старості. Тоді Єлизавета розгортає хитру боротьбу за свій блискучий образ.

Скромна чарівність буржуазії

Дата релиза: 23 Февраля 2023

Різка сатира від майстра кінематографічного сюрреалізму Луїса Бунюеля.