Благодійний показ фільму «20 днів у Маріуполі» відбудеться у Будинку кіно

01 Марта 2024, 10:46

Квиток на подію за донат: усі зібрані гроші будуть передані на збір на дрони.

6 березня у Києві відбудеться благодійний показ документального фільму «20 днів у Маріуполі» — номінанта на Премію «Оскар» у категорії «Найкращий документальний фільм». Подія відбудеться в Будинку кіно (Саксаганського, 6), в Червоній залі о 18:30.

100% зібраних на заході коштів будуть передані на закупівлю дронів для кіноматографістів-аеророзвідників кінообʼєднання «Вавилонʼ13» Івана Баннікова та Ярослава Пілунського.

Щоб потрапити на подію, необхідно:

  1. Зробити довільну пожертву на банку.
  2. Надіслати скриншот-підтвердження у реєстраційну форму.

За день до заходу будуть розіслані листи з нагадуванням про подію. Кількість місць обмежена. 

Стрічку «20 днів у Маріуполі» створили члени команди Associated Press, які стали останніми міжнародними журналістами в оточеному Маріуполі. Вони продовжили роботу в облозі та зафіксували кадри, які пізніше стали визначальними образами війни: смерті дітей, масові поховання, розбомблений пологовий будинок та інші жахи російських злочинів.

«20 днів у Маріуполі» — це режисерський дебют воєнного кореспондента (з досвідом у Сирії, Нагірному Карабасі, Лівії, Іраку, Секторі Газа, Афганістані), фотографа, відеографа та письменника Мстислава Чернова. Також у створенні картини були залучені фотограф Євген Малолєтка та продюсерка й журналістка Василиса Степаненко. За роботу в обложеному Маріуполі вони отримали Пулітцерівську премію, яка вважається найпрестижнішою в галузі журналістики. Нещодавно стрічка отримала престижну Премію BAFTA в номінації «Найкращий документальний фільм».

Показ «20 днів у Маріуполі» — вже друга благодійна подія від кінокомпанії «Артхаус Трафік» та кінообʼєднання «Вавилонʼ13» у співпраці з Національною спілкою кінематографістів України. Завдяки січневому показу стрічки «Нескінченність за Флоріаном» режисера Олексія Радинського, організаторам вдалося залучити близько 30 000 гривень на збір для ремонту машин. Стежити за анонсами показів можна на сторінках організаторів. 


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
АРХИВ НОВОСТЕЙ
ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Следите за новостями в социальных сетях: