Культовий горор «Інші» з Ніколь Кідман вийде в українських кінотеатрах у жовтні

14 Сентября 2022, 10:30

Кінокомпанія «Артхаус Трафік» відновлює серію ретроспективи шедеврів світового кінематографа.

6 жовтня на великі екрани українських кінотеатрів вийде легендарний містичний трилер «Інші». Головну роль у картині виконала Ніколь Кідман, зірка фільмів «Із широко заплющеними очима» та «Мулен Руж», а також пізніших «Доґвіль» та «Вбивство священного оленя».

Події стрічки відбуваються у 1945 році. Матір двох дітей у старому будинку на острові чекає завершення війни та повернення з фронту чоловіка. У її сина й доньки рідкісна хвороба — вони бояться денного світла й тому завжди перебувають у пітьмі. Після появи в сім’ї нових слуг у будинку починають коїтися дивні речі.

Ця стрічка 2001 року стала англійськомовним дебютом іспанця Алехандро Аменабара. Зайняти режисерське крісло його запросив Том Круз, тодішній чоловік Ніколь Кідман та виконавчий продюсер фільму. Картина стала першою англійськомовною роботою, яку номінували на Іспанську кінопремію Ґойя — вона отримала 15 номінацій, у 8 з яких перемогла. Стрічку очікувало світове визнання: Європейська кіноакадемія внесла фільм до списку найкращих у 2001 році, Аменабар майже отримав Золотого лева на Венеційському кінофестивалі, а Ніколь Кідман була номінована на «Золотий глобус». «Інші» досі лишається одним із найкасовіших іспанських фільмів у світовому прокаті за всю історію.

З виходу стрічки «Інші» в українських кінотеатрах стартує ціла серія ретроспектив.

«Минулого року ми показали українським кіноманам на великих екранах цілу низку шедеврів світової кінокласики — від “Любовного настрою” і “Чунцінського експресу” Вонга Карвая до “Пролітаючи над гніздом зозулі” Мілоша Формана. Зараз ми відновлюємо цю серію ретроспективних показів. В українських кінотеатрах на глядачів щомісяця чекатиме культова стрічка», — коментує Ілля Дядик, програмний директор кінокомпанії «Артхаус Трафік».

Після «Інших» із Ніколь Кідман на великі екрани вийдуть:

●      «Краплі дощу на розпечених скелях» (2000), режисер Франсуа Озон — у листопаді, спеціально до дня народження режисера.

●      «Піаніст» (2002), режисер Роман Поланскі (Едріен Броуді в головній ролі) — у грудні, спеціально до 20-річчя фільму.

●      «8 жінок» (2002), режисер Франсуа Озон — у січні 2023-го.

●      «Скромна чарівність буржуазії» (1972), режисер Луїс Бунюель — у лютому 2023-го.

Фільм «Інші» вийде в українських кінотеатрах 6 жовтня.


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
АРХИВ НОВОСТЕЙ
ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Следите за новостями в социальных сетях: