Онлайн-прем’єра стрічки «Стоп-Земля» Катерини Горностай

20 Апреля 2022, 11:31

На стримінгових платформах виходить український фільм про підлітків, дорослішання та перше кохання, який підкорив Берлінале.

20 квітня фільм «Стоп-Земля» став доступний для онлайн-перегляду на платформах Takflix, OLL.TV, MEGOGO, 1+1 video та «Київстар ТБ».

«Стоп-Земля» — чуттєва історія про дослідження себе. Головна героїня, 16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів, вийти із зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся спитати — ніколи не знатимеш, чи це взаємно.

Світова прем’єра стрічки відбулася на Берлінському кінофестивалі, де «Стоп-Земля» отримала нагороду «Кришталевий ведмідь» як Найкращий художній фільм конкурсу стрічок про підлітків Generation 14plus. В Україні картина стала тріумфаторкою Одеського міжнародного кінофестивалю (3 нагороди) та Національної премії кінокритиків «Кіноколо» (5 нагород).

Режисерка і сценаристка фільму — Катерина Горностай. «Стоп-Земля» стала її повнометражним дебютом. До цього режисерка зняла кілька удостоєних нагород короткометражних робіт, зокрема «Віддалік» і «Бузок», а також стала співрежисеркою документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж».

Головні ролі у стрічці виконали непрофесійні актори-підлітки, з якими режисерка та команда працювали в акторській лабораторії, — Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов. Зйомки проходили в Києві та Київській області.

Продюсери фільму: Віталій Шереметьєв, Вікторія Хоменко, Наталія Лібет, Ольга Бесхмельниціна. Виробництво здійснив кінопродакшн «ЕССЕ Продакшн Хаус» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду.

Подивитися фільм «Стоп-Земля» онлайн можна на платформах Takflix, OLL.TV, MEGOGO, 1+1 video та «Київстар ТБ».


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
АРХИВ НОВОСТЕЙ
ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Следите за новостями в социальных сетях: