Режисер фільму «Полум’яне небо» — герой четвертого епізоду подкасту «Нове німецьке кіно»

05 Апреля 2024, 11:02

Лідер Берлінської школи Крістіан Петцольд розповідає про свій новий фільм і те, яку роль Одеса відіграла в його створенні.

 

В обраних українських кінотеатрах вийшла романтична комедія «Полум’яне небо». Восени 2023 року цей фільм відкривав 29-й фестиваль «Нове німецьке кіно», і четвертий епізод однойменного подкасту видання DTF Magazine, кінокомпанія «Артхаус Трафік» та організація German Films присвятили саме цій картині.

Гостем нового випуску став режисер і сценарист «Полум’яного неба» Крістіан Петцольд. Володар двох «Срібних ведмедів» Берлінале також відомий своїми стрічками «Транзит», «Ундіна» тощо. В ексклюзивному інтерв’ю для подкасту «Нове німецьке кіно» митець розповів про роботу над картиною, а також про те, як відправною точкою для її створення стала Одеса, де він перебував у 2017 році як очільник журі Одеського міжнародного кінофестивалю.

Подкаст «Нове німецьке кіно» знайомить українців із зірками та представниками кінематографа Німеччини. У кожному випуску обговорюються головні феномени, явища та фільми. Гостями попередніх епізодів були номінована на «Оскар» акторка Сандра Гюллер («Анатомія падіння», «Зона інтересу»), режисер номінованої на «Оскар» стрічки «Учительська» Ількер Чатак та виконавиця головної ролі Леоні Бенеш, а також артдиректор Берлінале Карло Чатріан і гендиректорка German Films Сімона Бауман.

Випуски виходять орієнтовно раз на місяць на платформах SoundCloud, Apple Podcasts, Spotify та Google Podcasts, а також представлені на окремій сторінці подкасту на сайті медіа DTF Magazine.

 

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
АРХИВ НОВОСТЕЙ
ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Следите за новостями в социальных сетях: