Збір на «Метелики»: розпочалася благодійна акція напередодні виходу фільму «Бачення метелика»

06 Марта 2023, 13:30

Українські ветеранки, кінотеатр Multiplex та творці стрічки збирають на дрони для аеророзвідниць.

ГО «Жіночий ветеранський рух» — VETERANKA, мережа кінотеатрів Multiplex та команда фільму «Бачення метелика» розпочинають благодійний збір коштів на дрони для аеророзвідниць. Мета акції — зібрати 200 тисяч гривень на 3 квадрокоптери до виходу фільму в українських кінотеатрах.

«Бачення метелика» — стрічка, що розповідає про українську аеророзвідницю, яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Фільм «Бачення метелика» виходить в український прокат 6 квітня, і саме до цієї дати триватиме благодійний збір коштів на банку. Також напередодні старту прокату в мережі кінотеатрів Multiplex відбудуться благодійні допрем’єрні покази стрічки — всі гроші з квитків будуть перераховані на користь збору.

Ця картина — портрет української войовниці. Розповідаючи історію однієї незламної жінки, вона торкається багатьох тем: від рівності в армії до адаптації колишніх полонених. Саме на ці проблеми направлена діяльність Жіночого ветеранського руху. У стрічці знялися членкині руху VETERANKA, учасниці бойових дій: парамедикиня Катерина Приймак та розвідниця, санінструкторка Аліна Гордєєва.

Долучитися до збору можна будь-якою пожертвою.

Покликання на банку

https://send.monobank.ua/jar/4Es5zRtktZ

Номер картки банки

5375 4112 0311 2631

Деталі благодійної акції — на сайті.


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
АРХИВ НОВОСТЕЙ
ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Следите за новостями в социальных сетях: