РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

Львов, кинотеатр «Планета кино» в ТРЦ Форум 8 октября

НЕДЕЛЯ АВСТРИЙСКОГО КИНО – 2020

C 08 Октября 2020

Фестиваль «Неделя австрийского кино» собирает самые яркие и резонансные картины последних лет из Австрии. В 2020 киносмотр состоится уже в 9-й раз.


Программа:

За кулисами Венской оперы / Backstage Wiener Staatsoper

За лаштунками Віденської опери
Страна: Австрия, 2019
Хронометраж: 96 мин.
Жанр: документальный фильм
Режиссер: Стефан Доманиг

Бешеный темп, точность, мастерство и творчество, маленькие жесты и большие усилия – всё это создает ежевечернее волшебство оперы.

вся информация о фильме

Земля под моими ногами / Der Boden unter den Füßen

Земля під моїми ногами
Страна: Австрия, 2019
Хронометраж: 108 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Мари Кройцер
В ролях: Валери Пахнер, Пиа Хирцеггер

Лола молода и амбициозна. Как бизнес-консультантка со 100-часовой рабочей неделей она планомерно и эффективно строит не только идеальную карьеру, но и личную жизнь. Всё расписано по минутам. Не входил в планы только утренний звонок из психиатрической лечебницы...

вся информация о фильме

Как я научился быть ребёнком / Wie ich lernte, bei mir selbst Kind zu sein

Як я навчився бути дитиною
Страна: Австрия, Германия, 2019
Хронометраж: 140 мин.
Жанр: приключенческий фильм
Режиссер: Руперт Хеннинг
В ролях: Валентин Хагг, Карл Марковиц, Сабина Тимотео

Австрия, конец 1950-х. В семье австрийских кондитерских магнатов подрастает младший сын, от природы наделенный потрясающим воображением и чувством юмора. Его отец, тиран и циник, не может ужиться со столь непоседливым ребенком и отправляет его в колледж.

вся информация о фильме

Мой друг Зигмунд Фрейд / Der Trafikant

Мій друг Зиґмунд Фройд
Страна: Австрия, Германия, 2018
Хронометраж: 117 мин.
Жанр: историческая драма
Режиссер: Николаус Лейтнер
В ролях: Симон Морзе, Бруно Ганц, Йоханнес Криш

Оказавшись в Вене, молодой парень встречает свою первую и, как ему кажется, последнюю любовь.

вся информация о фильме

ПРОГРАММА КОРОТКОГО МЕТРА ARS ELECTRONICA-2019 / ЛУЧШИЕ КОРОТКОМЕТРАЖКИ СО ВСЕГО МИРА

Коллекция короткометражек представляет анимационные ленты, видеоарт, лучшие документальные и игровые фильмы австрийского фестиваля Ars Electronica 2019 в Линце, который уже 9-й год является партнером Недели австрийского кино в Украине.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 53 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.