FUTURE SHORTS: ЛЕТО-2013

C 25 Июля 2013

Летняя коллекция короткометражек от Future Shorts.

Future Shorts - ведущий междунароный бренд короткометражного искусства, с 2003 года собирающий самый обширный и эклектичный архив оригинальных и титулованных фестивальными наградами фильмов со всего мира. Четыре раза в год эксперты главного офиса Future Shorts в Лондоне составляют сезонную подборку фильмов. В Украине прокатчиком программ Future Shorts с 2006 года является компания Артхаус Трафик. По последним данным в глобальной прокатной сети Future Shorts участвуют 6 континентов, 90 стран, 285 городов и более, чем 100 000-я зрительская аудитория.


Программа:

38 - 39 ° C / 38 - 39 ° C

38 - 39 ° C
Страна: Южная Корея, 2011
Хронометраж: 8
Жанр: Анимация
Режиссер: Ким Кангмин

Мужчина идет в одну из старых бань, где индуцировано сильным жаром и паром, он вновь вспоминает о своем отце, и их прошлых отношениях.

вся информация о фильме

Говорят, собаки видят все... / DOGS ARE SAID TO SEE THINGS

Кажуть, собаки бачать все...
Страна: Бразилия, 2012
Хронометраж: 12
Жанр: Фантастика
Режиссер: Гуто Паренте

Предчувствие, время застывает. Внезапно толстяк прыгает в бассейн со стаканом виски...

вся информация о фильме

КРЕСЛО / CHAIR

КРІСЛО
Страна: США, 2012
Хронометраж: 12
Жанр: Драма
Режиссер: Дэвид Грейнджер

История о таинственной вспышке ядовитой плесени в небольшом городке.

вся информация о фильме

Мики любит купаться / Micky Bader

Мікі любить купатися
Страна: Швеция, Дания, 2009
Хронометраж: 14
Жанр: Документальный фильм
Режиссер: Фрида Кемпф

Микки, невероятно живая и бодрая 100-летняя старушка, уже много лет посещает одну и ту же маленькую морскую купальню — каждый день, зимой и летом.

вся информация о фильме

СВИСТОК / THE WHISTLE

СВИСТОК
Страна: Польша, 2012
Хронометраж: 17
Жанр: Документальный фильм
Режиссер: Гжегож Заричный

Марсин, футбольный арбитр низшей лиги, который живет в небольшом городке недалеко от Кракова, мечтает о лучших временах.

вся информация о фильме

УДАР ХЛЫСТА / WHIPLASH

Удар батогом
Страна: США, 2012
Хронометраж: 18
Жанр: Драмеди
Режиссер: Дэмиан Шазель

Фильм превращает репетицию духового джаз-банда в захватывающее приключение.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень швейцарського кіно – 2023

Дата релиза: 09 Июня 2023

Тиждень швейцарського кіно повертається у своїй шостій едиції та класичному форматі показів у кінотеатрі. Подія триватиме 9 – 14 червня у столичному «Жовтні».

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Найкращий бос

Дата релиза: 13 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.