ДНИ ИЕРУСАЛИМА В КИЕВЕ

C 16 Ноября 2017
16 ноября в рамках Дней Иерусалима в Киеве стартуют показы кинопрограммы фестиваля, в которую вошли четыре фильма, снятые в Израиле. Фестиваль «Дней Иерусалима в Киеве» пройдет в честь 50-летия объединения города. Фильмы, отобранные в программу киносекции, были отмечены национальными премиями и участвовали в международных киносмотрах класса А.
Показы в кинотеатре «Оскар» в ТРЦ Gulliver могут посетить все желающие – доступ на сеансы бесплатный, по предварительной регистрации на сайте www.jerusalem2017.com.ua. Регистрация откроется 13 ноября. 
 
Иерусалим / Jeruzalem
Израиль / 94 мин.
фильм ужасов
Режиссер: Дорон Пас, Йоав Паз
 
Вифлеем / Bethlehem
Израиль, Германия, Бельгия / 99 мин.
триллер
Режиссер: Юваль Адлер
 
Абулеле / Abulele
Израиль / 90 мин.
фэнтези
Режиссер: Джонатан Гева
 
Подмостки / Scaffolding
Израиль, Польша / 90 мин.
драма
Режиссер: Матан Яир
МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024