РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

20 — 26 червня

Лінія Іспанського Кіно - 2024

C 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Захід проводять Посольство Іспанії в Україні та Іспанська агенція з міжнародного співробітництва з розвитку у співпраці з кінокомпанією «Артхаус Трафік».

 
Київ
20 чеврня - «Навпаки»
21 червня - «Одне кохання»
22 чевня - «За що мені це»
24 червня - «Навпаки»
25 чевня - «За що мені це»
26 червня - «Одне кохання»

Программа:

Навпаки / Volveréis

Страна: Іспанія, Франція, 2024
Хронометраж: 116 хв.
Жанр: комедія
Режиссер: Хонас Труеба («Серпнева діва»)
В ролях: Іцасо Арана («Відкрите море»), Віто Санс

Після 15 років спільного життя Елі та Алексу спала на думку божевільна ідея — влаштувати вечірку, щоб відсвяткувати нещодавнє розставання. Хоча їхні близькі налаштовані досить скептично, вони, схоже, впевнені у своєму рішенні. Та чи щире їхнє бажання відсвяткувати закінчення сімейного життя?

вся информация о фильме

Одне кохання / Un amor

Страна: Іспанія, 2023
Хронометраж: 129 хв. (орієнтовно)
Жанр: мелодрама
Режиссер: Ісабель Койшет («Париже, я люблю тебе»)
В ролях: Лая Коста («Колискова», «Вікторія»), Овік Кеучкерян («Паперовий будинок»), Уґо Сільва («Тіло»)

Рятуючись від міського життя, Нат ховається в маленькому селі в Іспанії. Тут жінка прагне повернути своє життя в норму. Натомість у неї розпочинається протистояння з господарем орендованого будинку, де вона мешкає в компанії бродячого собаки. Також жінка знайомиться з сусідом Андреасом і приймає його дивну, однак пристрасну сексуальну пропозицію.

вся информация о фильме

За що мені це? / ¿Qué he hecho yo para merecer esto?

Страна: Іспанія, 1984
Хронометраж: 101 хв. (орієнтовно)
Жанр: драматична комедія
Режиссер: Педро Альмодовар («Паралельні матері», «Шкіра, в якій я живу», «Жінки на межі нервового зриву»)
В ролях: Кармен Маура («Жінки на межі нервового зриву»), Ґонсало Суарес, Луїс Осталот, Анхель Де Андрес Лопес («Жінки на межі нервового зриву»)

Прибиральниця Ґлорія працює з ранку до вечора, але все одно шукає додаткові шляхи заробити. Її невблаганне життя наповнене ексцентричними персонажами: жорстоким чоловіком-таксистом, неповнолітніми синами, один із яких спить із чоловіками, а другий — торгує наркотиками, невдячною свекрухою та сусідкою секс-працівницею, яка платить Ґлорії за те, щоб вона сиділа з клієнтами-ексгібіціоністами.

вся информация о фильме

Вони вбили піаніста / They Shot the Piano Player

Страна: Іспанія, Франція, Нідерланди, Португалія, Перу, Велика Британія, 2023
Хронометраж: 104 хв. (орієнтовно)
Жанр: документальна анімація
Режиссер: Фернандо Труеба та Хавʼєр Маріскаль («Чіко і Рита»)

Анімаційна стрічка від оскароносного Фернандо Труеби та номінованого на «Оскар» Хавʼєра Маріскаля. Нью-йоркський журналіст, який досліджує джазовий рух босанова, натрапляє на історію піаніста Теноріо-молодшого.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

постер (jpg)→ скачать

постер горизонтальний (jpg)→ скачать

Трейлер (HD) - 30 сек→ скачать

кадри в поліграфічній якості→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.