РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

Киев – кинотеатр «Киев», ул. Большая Васильковская, 19
15 – 17 апреля
 
Запорожье – киноклуб «Восхождение»
пр. Соборный, 142
15 – 17 апреля
 
Харьков – кинотеатр «8 1/2»
ул. Донец-Захаржевского, 6/8
18 – 20 апреля
 
Днепропетровск – кинотеатр «Мультиплекс» ТРЦ «Караван»
ул. Нижнеднепровская, 17
20 – 22 апреля
 
Одесса – кинозал «Инотеатр» на Одесской киностудии
Французский бульвар, 33
27 – 29 апреля
 
Львов – кинотеатр «Кинопалац»
ул. Театральная, 22
27 – 29 апреля

ЖАК ОДИАР. ТРИ ШЕДЕВРА

C 15 Апреля 2016

В рамках ежегодного фестиваля «Французская весна в Украине» зрителей ждет ретроспектива одного из главных режиссеров современной Франции, лауреата «Золотой пальмовой ветви» Каннского кинофестиваля – Жака Одиара. Событие организованно совместно с Французским Институтом в Украине. Все фильмы демонстрируются на языке оригинала с субтитрами.


Программа:

Дипан / Dheepan

Дiпан
Страна: Франция, 2015
Хронометраж: 109 мин.
Жанр: мелодрама
Режиссер: Жак Одиар («Пророк», «Ржавчина и кость»)
В ролях: Джесутасан Антонитасан, Калиеасвари Сринивасан, Клодин Винаситамбу, Венсан Ротье

Боевик «Тамильских тигров» бежит из Шри-Ланки после конца гражданской войны. Ради получения убежища во Франции он выдает незнакомую женщину с ребенком за свою семью.

вся информация о фильме

Пророк / Un prophète

Страна: Франция, Италия, 2009
Хронометраж: 149 мин.
Жанр: криминальная драма
Режиссер: Жак Одиар
В ролях: Тахар Рахим, Нильс Ареструп («Мое сердце биться перестало», «Скафандр и бабочка»), Адель Беншериф («Париж, я люблю тебя»), Хайсем Якуби («Мюнхен»)

Ему 19. Против него весь мир. Но Малик готов его завоевать.

вся информация о фильме

Ржавчина и кость / De rouille et d'os

Iржа та кiстка
Страна: Франция, Бельгия, 2012
Хронометраж: 120 мин.
Жанр: мелодрама
Режиссер: Жак Одиар
В ролях: Марион Котийяр, Маттиас Шонартс, Арман Вердюр, Селин Саллетт

Али остается один без жилья, без денег, без друзей со своим пятилетним сыном Самом, которого он совсем не знает.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF, укр)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.