ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Участник конкурсной программы «Особый взгляд» Каннского МКФ - 2013

- Приз «Люмьер» в категории «Лучшая актриса» (Леа Сейду), «Специальный приз» (Ребекка Злотовски) - 2014

- «Золотой лебедь» Фестиваля романтических фильмов в Кабуре - 2013

- Премия «Сезар»- 2014 за лучшую мужскую роль второго плана (Оливье Гурме)

- Программа Вечера французского кино-2014

Атомная любовь

Grand Central
Гранд Централ. Атомне кохання
C 20 Марта 2014
Страна: Франция, Австрия, 2013 г.
Хронометраж: 94
Жанр: Мелодрама
Режиссер: Ребекка Злотовски
В ролях: Леа Сейду («Жизнь Адель» , «Бесславные ублюдки», «Миссия невыполнима: Протокол Фантом»), Тахар Рахим («Пророк»), Оливье Гурме, Дени Меноше, Жоан Либеро, Ножа Куадра

синопсис

Гари – способный молодой человек, который все схватывает на лету. Он из тех, кому редко дают обещания. Он перебивается случайными подработками и однажды получает работу на атомной станции. Среди реакторов, в атмосфере повышенной радиоактивности, он находит все то, что искал: деньги, сплоченный коллектив, семью. Но в этом  сплоченном коллективе работает и Кароль, жена другого коллеги, и в нее Гари влюбляется. Запретная любовь и радиация медленно отравляют его. Каждый день таит угрозу.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (WEB-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.