ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучшая женская роль» - Мерил Стрип

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучшая женская роль второго плана» - Джулия Робертс

АВГУСТ: ГРАФСТВО ОСЕЙДЖ

AUGUST: OSAGE COUNTY
Серпень: Графство Осейдж
C 30 Января 2014
Страна: США, 2013
Хронометраж: 121
Жанр: Комедия, мелодрама
Режиссер: Джон Уэллс
В ролях: Мэрил Стрип («Железная леди», «Выбор Софи», «Дьявол носит Prada»), Джулия Робертс («Эрин Брокович», «Красавица»), Юэн МакГрегор («Звездные войны», «Мулен Руж»), Крис Купер («Идентификация Борна»), Эбигейл Бреслин («Маленькая мисс Счастье»), Бенедикт Камбербэтч («Шерлок»), Дермот Малруни («Свадьба лучшего друга»), Джульетт Льюис

синопсис

Мерил Стрип, Джулия Робертс, Юэн МакГрегор и другие мировые звезды в экранизации знаменитого Бродвейского мюзикла.
 
Смешная до слез и грустная до боли история семьи из Оклахомы. После таинственного исчезновения отца, три дочери со своими возлюбленными возвращаются в родной дом, чтобы поддержать мать и разыскать главу семейства.
 

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

КАДРЫ В WEB КАЧЕСТВЕ (RAR-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (RAR-АРХИВ)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

Макет постера (ZIP-архив)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.

Мирні люди

Дата релиза: 29 Августа 2024

З початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби опублікували сотні перехоплених телефонних дзвінків російських військових. Чи не найбільший інтерес викликають розмови окупантів з їхніми близькими в Росії. Голоси «мирних», цивільних — матерів, дружин і друзів — розкривають світові очі не лише на хід так званої «спецоперації», а й на жахливий внутрішній світ суспільства, яке стоїть за її виконанням.