ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучшая женская роль» - Мерил Стрип

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучшая женская роль второго плана» - Джулия Робертс

АВГУСТ: ГРАФСТВО ОСЕЙДЖ

AUGUST: OSAGE COUNTY
Серпень: Графство Осейдж
C 30 Января 2014
Страна: США, 2013
Хронометраж: 121
Жанр: Комедия, мелодрама
Режиссер: Джон Уэллс
В ролях: Мэрил Стрип («Железная леди», «Выбор Софи», «Дьявол носит Prada»), Джулия Робертс («Эрин Брокович», «Красавица»), Юэн МакГрегор («Звездные войны», «Мулен Руж»), Крис Купер («Идентификация Борна»), Эбигейл Бреслин («Маленькая мисс Счастье»), Бенедикт Камбербэтч («Шерлок»), Дермот Малруни («Свадьба лучшего друга»), Джульетт Льюис

синопсис

Мерил Стрип, Джулия Робертс, Юэн МакГрегор и другие мировые звезды в экранизации знаменитого Бродвейского мюзикла.
 
Смешная до слез и грустная до боли история семьи из Оклахомы. После таинственного исчезновения отца, три дочери со своими возлюбленными возвращаются в родной дом, чтобы поддержать мать и разыскать главу семейства.
 

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

КАДРЫ В WEB КАЧЕСТВЕ (RAR-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (RAR-АРХИВ)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

Макет постера (ZIP-архив)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.