ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучшая женская роль» - Мерил Стрип

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучшая женская роль второго плана» - Джулия Робертс

АВГУСТ: ГРАФСТВО ОСЕЙДЖ

AUGUST: OSAGE COUNTY
Серпень: Графство Осейдж
C 30 Января 2014
Страна: США, 2013
Хронометраж: 121
Жанр: Комедия, мелодрама
Режиссер: Джон Уэллс
В ролях: Мэрил Стрип («Железная леди», «Выбор Софи», «Дьявол носит Prada»), Джулия Робертс («Эрин Брокович», «Красавица»), Юэн МакГрегор («Звездные войны», «Мулен Руж»), Крис Купер («Идентификация Борна»), Эбигейл Бреслин («Маленькая мисс Счастье»), Бенедикт Камбербэтч («Шерлок»), Дермот Малруни («Свадьба лучшего друга»), Джульетт Льюис

синопсис

Мерил Стрип, Джулия Робертс, Юэн МакГрегор и другие мировые звезды в экранизации знаменитого Бродвейского мюзикла.
 
Смешная до слез и грустная до боли история семьи из Оклахомы. После таинственного исчезновения отца, три дочери со своими возлюбленными возвращаются в родной дом, чтобы поддержать мать и разыскать главу семейства.
 

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

КАДРЫ В WEB КАЧЕСТВЕ (RAR-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (RAR-АРХИВ)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

Макет постера (ZIP-архив)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Корсет

Дата релиза: 02 Февраля 2023

Імператриця Австрії Єлизавета Баварська, відома як Сісі, завжди славилася своїми красою і стилем. Саме вона задавала модні тенденції у вищих колах суспільства. У Різдво 1877 року імператриці виповнюється 40 років, і тепер вона офіційно перебуває на порозі старості. Тоді Єлизавета розгортає хитру боротьбу за свій блискучий образ.

НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО. У новій реальності

Дата релиза: 09 Февраля 2023

Один із найстаріших українських кінооглядів проходить у новій — воєнній реальності. Фестиваль традиційно стане поглибленим експрес-курсом останніх подій у кінематографі Німеччини: глядачі побачать добірку найкращих німецьких прем'єр і головних гітів.

Алькаррас

Дата релиза: 09 Февраля 2023

Ось уже кілька поколінь сім’я фермерів вирощує персики в невеликому каталонському селищі Алькаррас. Однак цьогорічний урожай може стати останнім — новий землевласник хоче знищити сад і розмістити на його місці сонячну електростанцію. Родині загрожує виселення — і втрата набагато більшого, ніж їхній будинок.

Тиждень ізраїльського кіно. Кіно незламності

Дата релиза: 16 Февраля 2023

Кінокомпанія «Артхаус Трафік» і Посольство Ізраїлю в Україні презентують фестиваль «Тиждень ізраїльського кіно». Подія проходитиме з 16 до 19 лютого в київському кінотеатрі «Жовтень». У межах кіноогляду будуть показані знакові ізраїльські стрічки останніх років, які вже здобули визнання на батьківщині.

Скромна чарівність буржуазії

Дата релиза: 23 Февраля 2023

Різка сатира від майстра кінематографічного сюрреалізму Луїса Бунюеля.

Смак вишні

Дата релиза: 02 Марта 2023

Чоловік середніх років планує вчинити самогубство і вже викопав собі могилу в горах, але йому потрібен хтось, хто зариє його землею. Він рушає до Тегерана, щоб найняти помічника.