ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- 4 номинации на итальянский "Золотой Глобус"

- 2 номинации на швейцарскую Кинопремию

КОГО Я ХОЧУ БОЛЬШЕ

COSA VOGLIO DI PIÙ
C 07 Июня 2012
Страна: Италия, Швейцария / 2010
Хронометраж: 126
Жанр: эротическая драма
Режиссер: Сильвио Сольдини
В ролях: Альба Рорвакер, Пьерфпанческо Фавино ("Ангелы и Демоны", "Ночь в музее"), Тереза Сапонанджело ("Белые и чёрные")

СИНОПСИС

Анна живет со своим парнем, который хочет серьезных отношений - однако ей кажется, что огонь между ними уже погас. Но и у нее появляется желание остепениться - когда у нее начинается неистовый роман с женатым сотрудником. Но новый любовник Анны не готов оставить свою семью… Страстный любовный многоугольник ставит главную героиню перед выбором: уютный и надежный домашний очаг или всплески безумного секса без всяких обязательств?


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

WEB-АФИША (JPG)скачать

ПОСТЕР В СЛОЯХ (psd, zip-архив)скачать

ВИДЕО-НАРЕЗКА (mov)скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)скачать

ПРЕСС-КИТ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024