ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- 4 номинации на итальянский "Золотой Глобус"

- 2 номинации на швейцарскую Кинопремию

КОГО Я ХОЧУ БОЛЬШЕ

COSA VOGLIO DI PIÙ
C 07 Июня 2012
Страна: Италия, Швейцария / 2010
Хронометраж: 126
Жанр: эротическая драма
Режиссер: Сильвио Сольдини
В ролях: Альба Рорвакер, Пьерфпанческо Фавино ("Ангелы и Демоны", "Ночь в музее"), Тереза Сапонанджело ("Белые и чёрные")

СИНОПСИС

Анна живет со своим парнем, который хочет серьезных отношений - однако ей кажется, что огонь между ними уже погас. Но и у нее появляется желание остепениться - когда у нее начинается неистовый роман с женатым сотрудником. Но новый любовник Анны не готов оставить свою семью… Страстный любовный многоугольник ставит главную героиню перед выбором: уютный и надежный домашний очаг или всплески безумного секса без всяких обязательств?


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

WEB-АФИША (JPG)скачать

ПОСТЕР В СЛОЯХ (psd, zip-архив)скачать

ВИДЕО-НАРЕЗКА (mov)скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)скачать

ПРЕСС-КИТ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Трикутник смутку

Дата релиза: 08 Декабря 2022

Пара супермоделей вирушає у подорож на люксовій яхті. Пасажири судна — розпещені й надвпливові багатії, капітан — неврівноважений і завжди п’яний цинік. Ця розкішна й «інстаграмна» подорож обернеться справжньою катастрофою.

8 жінок

Дата релиза: 05 Января 2023

Одинокий маєток серед снігів. У переддень Різдва вісім жінок збираються в цьому будинку. Та святкування скасовано — усіма обожнюваний господар знайдений мертвим. Впливова дружина власника маєтку, його стара сестра, своячка, дві красуні-доньки, нещасна теща, зухвала покоївка чи покірна кухарка — вісім жінок намагатимуться з’ясувати, хто з них убивця.

Одного чудового ранку

Дата релиза: 19 Января 2023

Молода мати-одиначка Сандра мешкає в Парижі. Її життя сповнене турботи про маленьку дочку та хворого батька, стан якого стрімко погіршується. Раптом у її житті з’являється нове захоплення — одружений науковець Клеман.

Земля Бога

Дата релиза: 26 Января 2023

19 століття. Молодий данський священик вирушає у віддалену частину Ісландії. Він прагне звести там церкву, та зафіксувати на знімках місцевих жителів. Однак що далі герой рухається до мети, то сильніше сумнівається у своїй місії та вірі.

Корсет

Дата релиза: 02 Февраля 2023

Імператриця Австрії Єлизавета Баварська, відома як Сісі, завжди славилася своїми красою і стилем. Саме вона задавала модні тенденції у вищих колах суспільства. У Різдво 1877 року імператриці виповнюється 40 років, і тепер вона офіційно перебуває на порозі старості. Тоді Єлизавета розгортає хитру боротьбу за свій блискучий образ.

Скромна чарівність буржуазії

Дата релиза: 23 Февраля 2023

Різка сатира від майстра кінематографічного сюрреалізму Луїса Бунюеля.