ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Оскар в категории «Лучшая мужская роль» - Мэттью Макконахи

- Оскар в категории «Лучшая мужская роль второго плана» - Джаред Лето

- Оскар в категории «Лучший грим» 

- Две премии Золотой глобус (Мэттью Макконахи, Джаред Лето)

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучший фильм года»

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучший оригинальный сценарий»

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучший монтаж»

Далласский клуб покупателей

Dallas Buyers Club
Далласький клуб покупців
C 13 Марта 2014
Страна: США, 2013
Хронометраж: 117
Жанр: Драма
Режиссер: Жан-Марк Валле
В ролях: Мэттью МакКонахи («Время убивать», «Линкольн для адвоката», «Ю-571»), Дженнифер Гарнер («Перл Харбор», «Поймай меня, если сможешь»), Джаред Лето («Мистер Никто»,«Реквием по мечте»), Дэнис О’Харе, Стеффи Гроут, Стив Зан Джанин, Хилл

синопсис

Фильм основан на реальных событиях. 1985 год. Техасскому ковбою, игроку и хулигану ставят страшный диагноз СПИД и дают не больше месяца жизни. Но предприимчивый главный герой не сдается. Вместе с новым другом, он налаживает выгодный бизнес  контрабанду нелегальных лекарств – и организовывает «Даллаский клуб покупателей». 
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Діра

Дата релиза: 23 Марта 2023

Серпень 1961 року. Група молодих дослідників рушає на південь Італії. Їхня мета — найглибша печера Європи, яка сягає 700 метрів під землею. Група лишається зовсім непоміченою для мешканців сусіднього села, тільки одинокий пастух стежить за чужинцями. Доки герої заглиблюються у дослідження, чоловік проводить свої — вивчаючи глибину людської душі.

Небезпечний

Дата релиза: 23 Марта 2023

Історія, заснована на реальних подіях. Спочатку біженець, потім дрібний злочинець, а згодом — великий наркодилер. За сміливість і жорстокість його прозвали Небезпечним. Тепер у нього нова мета — стати зіркою гіп-гопу. Та як це зробити, коли тебе запроторили за ґрати?

Тиждень австрійського кіно – 2023

Дата релиза: 30 Марта 2023

Після річної перерви фестиваль актуальних стрічок з Австрії повертається у своїй 11-й едиції. Це повернення символізує підтримку українського народу та висловлює повагу до його незламності.

Бачення метелика

Дата релиза: 06 Апреля 2023

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Вартові планети

Дата релиза: 20 Апреля 2023

Рушаймо у дивовижну подорож до незвіданих територій і заледве вивчених китів. Ми познайомимося з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям.

Мій злочин

Дата релиза: 27 Апреля 2023

Париж, 1930-ті. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.