ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Оскар в категории «Лучшая мужская роль» - Мэттью Макконахи

- Оскар в категории «Лучшая мужская роль второго плана» - Джаред Лето

- Оскар в категории «Лучший грим» 

- Две премии Золотой глобус (Мэттью Макконахи, Джаред Лето)

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучший фильм года»

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучший оригинальный сценарий»

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучший монтаж»

Далласский клуб покупателей

Dallas Buyers Club
Далласький клуб покупців
C 13 Марта 2014
Страна: США, 2013
Хронометраж: 117
Жанр: Драма
Режиссер: Жан-Марк Валле
В ролях: Мэттью МакКонахи («Время убивать», «Линкольн для адвоката», «Ю-571»), Дженнифер Гарнер («Перл Харбор», «Поймай меня, если сможешь»), Джаред Лето («Мистер Никто»,«Реквием по мечте»), Дэнис О’Харе, Стеффи Гроут, Стив Зан Джанин, Хилл

синопсис

Фильм основан на реальных событиях. 1985 год. Техасскому ковбою, игроку и хулигану ставят страшный диагноз СПИД и дают не больше месяца жизни. Но предприимчивый главный герой не сдается. Вместе с новым другом, он налаживает выгодный бизнес  контрабанду нелегальных лекарств – и организовывает «Даллаский клуб покупателей». 
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Інші

Дата релиза: 06 Октября 2022

1945 рік. Матір двох дітей у старому будинку на острові чекає завершення війни та повернення з фронту чоловіка. У її сина й доньки рідкісна хвороба — вони бояться денного світла й тому завжди перебувають у пітьмі. Після появи в сім’ї нових слуг у будинку починають коїтися дивні речі.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022

Клондайк

Дата релиза: 03 Ноября 2022

Фільм-лауреат кінофестивалів «Санденс» і «Берлінале». Липень 2014 року, Донбас. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак.

Краплі дощу на розпечених скелях

Дата релиза: 10 Ноября 2022

Фільм за п’єсою культового німецького режисера Райнера Вернера Фассбіндера.

Піаніст

Дата релиза: 15 Декабря 2022

Реальна історія Владислава Шпільмана — одного з найкращих піаністів Польщі 1930-х. Головний герой займається музикою, доки країну не окуповують нацисти. Разом з іншими євреями він потрапляє у ґетто, а згодом дивом уникає депортації до концтабору.

8 жінок

Дата релиза: 26 Января 2023

Одинокий маєток серед снігів. У переддень Різдва вісім жінок збираються в цьому будинку. Та святкування скасовано — усіма обожнюваний господар знайдений мертвим. Впливова дружина власника маєтку, його стара сестра, своячка, дві красуні-доньки, нещасна теща, зухвала покоївка чи покірна кухарка — вісім жінок намагатимуться з’ясувати, хто з них убивця.