ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Оскар в категории «Лучшая мужская роль» - Мэттью Макконахи

- Оскар в категории «Лучшая мужская роль второго плана» - Джаред Лето

- Оскар в категории «Лучший грим» 

- Две премии Золотой глобус (Мэттью Макконахи, Джаред Лето)

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучший фильм года»

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучший оригинальный сценарий»

- Номинация на премию Оскар в категории «Лучший монтаж»

Далласский клуб покупателей

Dallas Buyers Club
Далласький клуб покупців
C 13 Марта 2014
Страна: США, 2013
Хронометраж: 117
Жанр: Драма
Режиссер: Жан-Марк Валле
В ролях: Мэттью МакКонахи («Время убивать», «Линкольн для адвоката», «Ю-571»), Дженнифер Гарнер («Перл Харбор», «Поймай меня, если сможешь»), Джаред Лето («Мистер Никто»,«Реквием по мечте»), Дэнис О’Харе, Стеффи Гроут, Стив Зан Джанин, Хилл

синопсис

Фильм основан на реальных событиях. 1985 год. Техасскому ковбою, игроку и хулигану ставят страшный диагноз СПИД и дают не больше месяца жизни. Но предприимчивый главный герой не сдается. Вместе с новым другом, он налаживает выгодный бизнес  контрабанду нелегальных лекарств – и организовывает «Даллаский клуб покупателей». 
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Альма й Оскар

Дата релиза: 07 Декабря 2023

Нещодавно овдовіла Альма Малер, знана світська дама, спокушає молодого художника Оскара Кокошку. Невелика сексуальна пригода обертається бурхливим романом. Оскар вважає Альму своєю музою, яка більше служить його чоловічим фантазіям, ніж реальності. Сама Альма теж мисткиня — композиторка. Одержиме прагнення Оскара зробити цю жінку своєю ставить під загрозу її мрію досягти успіху самостійно.

Анатомія падіння

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Виживуть тільки коханці

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Двоє тендітних і чутливих вампірів, Адам і Єва, були коханцями протягом століть. Вони — культурні інтелектуали з всеосяжною пристрастю до музики, літератури та науки, які більше не вбивають заради прожитку. Молодша вампірка Ава ще не навчилася цього. Її дикість пробудить у парі давно забуті інстинкти.

Секс-терапія

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.

Різдво на Веселій фермі

Дата релиза: 28 Декабря 2023

Усі діти обожнюють зимові свята, особливо юна корівка Клара. Вона з нетерпінням очікує святкування Різдва на Веселій фермі разом із татом. Та коли виявляється, що батько занадто заклопотаний справами, Клара самостійно береться влаштовувати вечірку, викликати дух Різдва, а разом із ним — чарівного гнома, який принесе багато неочікуваних пригод.

Прісцилла

Дата релиза: 11 Января 2024

Неочікуване знайомство з Елвісом Преслі перевертає життя юної Прісцилли. Король рок-н-ролу оточує її увагою, вишуканими подарунками... і стінами свого палацу. Дівчина навіть не мріяла про весілля з кумиром мільйонів, та невдовзі вони стають головною парою Америки. Але чим обернеться це солодке й безтурботне життя?